Sibex سیبکس

ارتقای عملكرد بیمارستان ها با نسل پنجم فناوری

ارتقای عملكرد بیمارستان ها با نسل پنجم فناوری سیبكس: یكی از اهداف فناوری 5G یا نسل پنجم در آینده، بهبود سلامت افراد است، بدین منظور شركت AT & T با مركز پزشكی دانشگاه راش آمریكا برای احداث اولین بیمارستان تحت فناوری 5G در ایالات متحده همكاری می كند.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، این فناوری سبب افزایش ارتباطات شبكه و كاهش تاخیر در مراقبت های پزشكی در بیمارستان خواهد شد.
Mo Katibeh - مدیر بازرگانی این شركت - اظهار نمود: با كمك این فناوری می توان در بیمارستان اتاقی احداث كرد كه از راه هوش مصنوعی از بیماران مراقبت كرده و با واقعیت مجازی در آموزش دانشجویان پزشكی باز موثر باشد. فناوری با سرعت بالا و كاهش زمان تاخیر سبب میگردد تا مراقبت در هر زمانی صورت پذیرد.
این فناوری علاوه بر سرعت بیش تر در پاسخگویی به كاربران، پایه و اساس فناوری های جدید آینده مانند خودروهای خودران و واقعیت مجازی خواهد بود. با این روش سرعت داده ها 10 تا 100 برابر سریع تر از شبكه های معمولی امروز خواهد بود. در این باره AT & T اعلام نموده كه شبكه 5G را در ورزشگاهی در تگزاس نصب كرده تا یكی از سرگرمی های این باشگاه ورزشی محسوب شود. این انتظار وجود دارد كه شبكه 5G این استادیوم در ماه های آینده راه اندازی شود.
برمبنای اطلاعات CES2019 نیوز، كارشناسان انتظار دارند كه 5G منجر به تغییراتی مهیج در استادیوم ها باشد.1397/10/21
22:00:23
5.0 / 5
4700
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است