Sibex سیبکس

موضع گیری وزیر ارتباطات درباره بسته های اینترنت بدون اینستاگرام

موضع گیری وزیر ارتباطات درباره بسته های اینترنت بدون اینستاگرام به گزارش سیبكس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز اعلام نمود كه طبق نظر متخصصان بخش ارتباطات، ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی درباره ارائه بسته های اینترنت بدون امكان دسترسی به اینستاگرام بی فایده است.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، اخیراً نامه ای درباره محدودسازی برای اینستاگرام منتشر و البته ازسوی سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شده كه ارتباطی با فیلترینگ این شبكه اجتماعی ندارد.
رییس مركز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاع داده بود كه نامه ای كه اخیراً درباره محدودسازی برای اینستاگرام انتشار یافته، ارتباطی با فیلترینگ این شبكه اجتماعی ندارد. در این طرح، بسته ها و طرح های فروش اینترنت، بدون امكان اتصال و استفاده از شبكه ی اجتماعی اینستاگرام تهیه می گردد.
در این نامه ظاهرا از جانب سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و رادیویی، خطاب به شركت مخابرات ایران و كلیه شركت های ارائه كننده خدمات اینترنتی آمده است كه با عنایت به لزوم صیانت از فرهنگ اسلامی ایرانی و حریم خانواده ها و پشتیبانی از محتوای داخلی، با قید فوریت تصمیمی اتخاذ كنند كه بسته ها و طرح های فروش اینترنت بدون امكان اتصال و استفاده از شبكه اجتماعی اینستاگرام، تهیه و در فهرست بسته های فروش خود قرار دهند.
اما محمدجواد آذری جهرمی امروز در صفحه خود در یكی از شبكه های اجتماعی اعلام نمود كه در جلسه ای كه با متخصصان بخش ارتباطات داشتم، نظرشان بر این بود كه این ابلاغیه سازمان تنظیم عملا بی فایده است چراكه اولا سبب ترویج بیش تر فیلترشكن ها می گردد و ثانیا هدف با استفاده از ترویج نرم افزارهای مدیریت والدین بهتر محقق می گردد. نظر درستی بود و لازم است این ابلاغیه اصلاح گردد.1397/10/05
18:03:26
5.0 / 5
4623
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است