Sibex سیبکس

آخرین دستاوردهای همراه اول در بزرگترین رویداد مخابراتی كشور

آخرین دستاوردهای همراه اول در بزرگترین رویداد مخابراتی كشور سیبكس: همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شركت می كند.به گزارش سیبكس به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه كشور با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلكام ۲۰۱۸» خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، همراه اول در «ایران تلكام۲۰۱۸» با شعار «هوشمندی، همراه اول تو» در سالن های اختصاصی ۷، ۲۵A و فضای باز، با رویكرد عرضه خدمات نسل های ۳، ۴ و ۴.۵ تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خویش را عرضه می كند.
همراه اول، بعنوان اپراتور پیشرو در حركت به سمت ۵G در كشور، با اختصاص فضایی برای تجربه سرویس ها و بویژه نرم افزارهای كاربردی تلفن همراه، معرفی و تست فناوری ۵G با همكاری آزمایشگاه شبكه های مخابراتی نرم افزارمحور دانشگاه صنعتی شریف مبادرت به طراحی و پیاده سازی پلت فرم E۲E شبكه ۵G مبتنی بر رایانش ابری كرده است.
كارخانه های هوشمند آتی، استفاده از فناوری های پوشیدنی نظیر سنسورهای مغزی، طراحی دروازه بان هوشمند و سرویس های V۲X (ارتباط ماشین با نودهای شبكه) همچون كاربردهای طراحی شده روی این پلت فرم است كه در نمایشگاه تلكام در معرض دید عموم و متخصصین قرار می گیرد. همینطور در این نمایشگاه، سرویس جراحی از طریق دور با همكاری دانشگاه تربیت مدرس عرضه می گردد كه در آن علاوه بر طراحی و ساخت ربات بومی، جراحی كرانیوتومی برای خونریزی مغزی حاد به صورت از طریق دور صورت خواهد گرفت.
معرفی باشگاه فیروزه ای، عرضه كلیه خدمات همراه اول در نمایندگی مستقر در نمایشگاه، تعویض سیم كارت به یوسیم، معرفی سامانه «همراه یار»، معرفی بسته های اشتراكی دیتا، معرفی «بسته دلخواهت را بساز»، «بسته های قیمتی دیتا و مكالمه»، مدار فیروزه ای و... از دیگر خدمات همراه اول در نمایشگاه امسال است.
اپراتور اول در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمركز بر خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیكیشن های كاربردی، با خدمات و پلت فرم های هوشمند، حدود ۲۰ سرویس از قبیل سرویس سامانه صیاد بانك مركزی، جدیدترین آواهای انتظار، سرویس رایانش ابری، سرویس های پرداخت، اپلیكیشن خدمات خودرو شخصی، بازی های مبتنی بر واقعیت افزوده، سرویس های هواداری در حوزه های ورزش، فرهنگ، هنر و خدمات متنوع دیگر را رونمایی و معرفی خواهد نمود.
در حوزه اینترنت اشیا با رویكرد استفاده حداكثری از منابع داخلی و بومی سازی، دستاوردهای همراه اول در كنتورخوانی هوشمند با تمركز بر پروژه ملی هوشمندسازی كنتورهای گاز و معرفی كنتور و ماژول NB-IoT تولید داخل عرضه شده است. علاوه بر این با عنایت به اولویت های كشور در جهت مدیریت بهینه منابع ملی، پروژه های «فهام» و «سپهتن» در كنار مفاهیم كشاورزی هوشمند و پایش هوشمند ناوگان شهری مطرح گردیده است.
توسعه درگاه های فروش مستقیم با نسخه جدید فروشگاه آنلاین به نشانی shop.mci.ir، تولید سامانه ۸۹۶۲ جهت ارسال سیم كارت های Usim به درب منزل، حراج خیریه شماره های رند و اختصاص درآمد حاصل از آن برای مدرسه سازی در مناطق محروم، برپایی فروشگاه جهت دسترسی ساده مشتركین همراه اول به انواع محصولات و خدمات همچون عرضه و معرفی و فروش نقدی و اقساطی مودم های همراه، رونمایی از رنج جدید شماره های همراه اول در سامانه گلچین و عرضه سیم كارت انارستان از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه ایران تلكام ۲۰۱۸ است.
«حركت اول»، بعنوان بخش سرمایه گذاری گروه ارتباطات سیار ایران در زمینه پشتیبانی از كسب و كارهای نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در حمایت، شتاب دهی و سرمایه گذاری در كسب و كارهای نوآور و نوپا را در این نمایشگاه معرفی می كند.
تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه مسؤولیت اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان و جذب و استخدام، در كنار مسابقه و سرگرمی از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه عنوان شده است. همینطور همراه اول همچون سال های گذشته، امسال هم برای تعامل بهتر با خبرنگاران، در سالن اختصاصی اصلی خود (سالن۷)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است.
گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، ۱۱ تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۷ با حضور بیش از ۲۳۰ شركت داخلی و شركت خارجی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

1397/07/10
14:06:17
5.0 / 5
4402
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است