Sibex سیبکس
وزیر ارتباطات:

خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست، منتظر اقدام دادستانی برای رفع فیلتر توییتر هستیم

خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست، منتظر اقدام دادستانی برای رفع فیلتر توییتر هستیم سیبكس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست، اظهار داشت: مگر من مسئول فیلترینگ هستم كه بخواهم درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول بدهم.محمدجواد آذری جهرمی در گفت و گو با ایسنا، در مورد بحث فیلترینگ اینستاگرام اظهار نمود: خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست.

وی با اشاره به صحبت های مطرح شده در مورد فیلترینگ اینستاگرام، اضافه كرد: مگر من مسئول فیلترینگ هستم كه بخواهم درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول بدهم؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: باید از مسئول فیلترینگ قول گرفت كه اینستاگرام فیلتر نشود اما می گویم كه خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست.

آذری جهرمی با اشاره به پیگیری ها در مورد رفع فیلتر توییتر عنوان كرد: پیگیری های لازم را جهت رفع فیلتر توییتر انجام داده ام و نامه ای را در این زمینه تنظیم كرده ام كه امضای شش وزیر پای آن است. امیدوارم این مساله در دستور كار قرار بگیرد و شاهد رفع فیلتر توییتر باشیم.

وی در مورد زمان رفع فیلتر توییتر اظهار داشت: در این زمینه باید دادستانی نسبت به این كار اقدام نماید و ما منتظر اقدام دادستانی كشور هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمورد رفع فیلتر شدن تلگرام بیان كرد: در مورد رفع فیلتر تلگرام اظهار نظری ندارم و در این زمینه باید از مرجع فیلترینگ سوال كرد كه آیا تلگرام رفع فیلتر می گردد یا خیر؟ ما تلگرام را فیلتر نكرده ایم و باید در این خصوص دستگاه قضایی كشور تصمیم گیری كند.
1397/04/31
13:20:11
5.0 / 5
4823
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است