Sibex سیبکس

فعالیت كارخانه های فاكس كان در چین و ویتنام از سر گرفته شد

فعالیت كارخانه های فاكس كان در چین و ویتنام از سر گرفته شد سیبكس: تری گو مؤسس شركت فاكس كان اعلام نمود فعالیت كارخانه های این شركت در چین و ویتنام از سر گرفته شده است.به گزارش سیبكس به نقل از چاینامورنینگ پست، فاكس كان یكی از تولیدكنندگان اصلی انواع محصولات اپل و به خصوص آیفون در شرق آسیا است و از همین رو بازگشتن كارهای آن به حالت عادی نگرانی ها در مورد كمبود آیفون را در جهان تا حد زیادی برطرف می كند.
شیوع ویروس كرونا در چین سبب شده بود تا خیلی از مؤسسات و شركت های فناوری كارهای خودرا در چین متوقف كنند كه همچون آنها می توان به فاكس كان اشاره نمود.
فاكس كان بزرگترین پیمانكار تولید قطعات و محصولات الكترونیك در سراسر جهان است و بخش زیادی از فعالیت خودرا در چین انجام می دهد. اما در بعضی كشورهای همجوار چین نیز شعبی دارد.
با تعطیلی شعب و كارخانه های فاكس كان در چین از شروع فوریه به سبب همه گیرشدن ویروس كرونا خسارات مالی زیادی به این شركت وارد شد و درآمد آن به شدت كم شد. این كارخانه برای پاسخگویی به نیاز مشتریان با انتظارات فزاینده ای روبرو است.
فاكس كان پیش بینی كرده كه درآمد آن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۹ تا ۱۵ درصد كم شود. اما افزوده كه امكان جبران سریع این خسارت در ماه های بعد وجود دارد.


منبع:

1398/12/24
14:15:07
5.0 / 5
3684
تگهای خبر: آیفون , اپل , فناوری , محصولات
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است