Sibex سیبکس
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه؛

پویش این الفاطمیون در فضای مجازی افتتاح شد

پویش این الفاطمیون در فضای مجازی افتتاح شد به گزارش سیبكس پویش این الفاطمیون به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از جانب ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در فضای مجازی به وجود آمد.به گزارش سیبكس به نقل از ستادعمره و عتبات دانشگاهیان، پویش «این الفاطمیون» به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از جانب ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در فضای مجازی به وجود آمد.
بنابراین گزارش، در این پویش كاربران فضای مجازی، باید تصویر مزین به عبارت «این الفاطمیون» كه برگرفته از روایتی از پیامبر اكرم (ص) است، بعنوان تصویر پروفایل خود قرار دهند و بعد از آن جهت شركت در قرعه كشی عدد ۱۸ را در شبكه اجتماعی تلگرام، به شماره ۰۹۳۰۰۰۲۵۴۲۵ ارسال نمایند تا از هدایای ویژه این طرح بهره مند شوند.
همچنین علاقه مندان می توانند، این تصویر را در شبكه اجتماعی اینستاگرام منتشر كنند و جهت شركت در این قرعه كشی، صفحه اینستاگرام لبیك به نشانی labbayk.ir را تگ كنند.
هدف از برگزاری این پویش، همصدایی و همراهی علاقمندان و پیروان خاندان (ع) حول محور حضرت زهرا(س) و رساندن این پیام به گوش دیگر كاربران در فضای مجازی است كه پیروان حضرت زهرا(س) برپایه وعده خداوند در روز قیامت، در آتش جهنم نخواهند سوخت.
عبارت «این الفاطمیون» برگرفته از مضمون روایتی است كه پیامبر اسلام(ص) به درخواست سلمان فارسی در مورد مقام شامخ حضرت فاطمه زهرا(س) فرمودند كه «حضرت زهرا(س) در عرصه قیامت ظاهر می شود، در حالیكه سوار بر ناقه ای از نور است.
وقتی كه از صحرای قیامت عبور می كند، جبرئیل طرف راست و میكائیل طرف چپ اوست. حضرت علی(ع) دهانه ناقه ای كه حضرت زهرا(س) بر آن سوار است را می گیرد و حسن(ع) و حسین(ع) پشت سر ایشان حركت می كنند و خدای بزرگ محافظ و نگهبان این بانوست. وقتی كه حضرت زهرا(س) از عرصه قیامت عبور می كند و به وسط صحرای محشر می رسد، ندایی از سوی خدای متعال می رسد و به عموم خلق گفته می شود چشمهایتان را ببندید و سرهایتان را پایین بیندازید.
خدای متعال خطاب به فاطمه(س) می فرماید: «یا فاطمه! خواست و آرزویت چیست؟»
حضرت فاطمه(س) خطاب به حضرت حق می فرمایند: «خدایا! تو آرزوی من هستی. از تو درخواست می كنم دوستان من و دوستان عترت من و خانواده من را به آتش غضبت نسوزانی».
حضرت حق در پاسخ به حضرت فاطمه(س) می فرماید: «یا فاطمه! به عزت و جلالم قسم، به بزرگی مكان و منزلتم قسم، كه دو هزار سال پیش از خلقت آسمان و زمین كه هنوز آسمان و زمین را خلق نكرده بودم، قسم خورده ام كه دوستان تو و دوستان ذریه ات و آنها كه فاطمی هستند را در آتش غضب خویش نسوزانم».
براین اساس، كاربران می توانند تا۱۴ بهمن ماه، ما را در این پویش همراهی كنند، ان شاءالله ما هم از فاطمیون باشیم.

1398/11/05
22:53:13
5.0 / 5
4771
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است