Sibex سیبکس
دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال:

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین به گزارش سیبكس دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی اظهار داشت: یكی از مهم ترین اولویت های ما توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی است.به گزارش سیبكس به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی محمدی درباره اولویت های كاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آینده، بیان كرد: در تلاش هستیم كه با تمركز بر روی فناوری های نوظهور به حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین بپردازیم.
به گفته دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری، بیشتر برنامه های تدوین شده ستاد پشتیبانی از حوزه های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاك چین و فناوری های مجازی سازی است.
دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری در ادامه اشاره كرد: یكی از اقدامات مهم ما در این مدت تعریف و تدوین برنامه مدون برای ستاد بود كه در این برنامه، اقدامات و اولویت های كاری ستاد تا سه سال آینده را ترسیم كرده ایم.
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف توسعه فناوری های نوظهور و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمندسازی و پشتیبانی از نوآوران و كارآفرینان دانش بنیان شكل گرفته است. این ستاد در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حوزه گام های جدی برداشته شود.

1398/10/07
20:38:47
5.0 / 5
4468
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است