Sibex سیبکس

دومین مورد از آتش سوزی موبایل شیائومی در چین

دومین مورد از آتش سوزی موبایل شیائومی در چین سیبكس: یك شهروند چینی ادعا می كند موبایل شیائومی كه 3 ماه قبل برای پدرش خریده، گرفتار آتش سوزی شده است. چندی پیش همین مدل موبایل شیائومی در هند نیز آتش گرفته بود.


به گزارش سیبكس به نقل از گیزموچاینا، یك موبایل شیائومی در چین آتش گرفته است. بر اساس گزارش رسانه ها این دستگاه یك موبایل Redmi Not ۷ Pro و متعلق به سونگ یوجی از شهروندان ایالت هنان بوده است. یوجی ادعا می كند این موبایل را ۳ ماه قبل برای پدرش خریده بوده است. این موبایل بطور ناگهانی و هنگامیكه كاربر از آن استفاده می كرده، آتش گرفته است.
بر اساس گزارش ثبت شده موبایل مذكور در ۲۴ جولای از شیائومی مال در چین خریداری شده و در ۲۹ اكتبر گرفتار آتش سوزی شده است. پدر یوجی از این موبایل برای بازی كامپیوتری استفاده می كرده است. او هنگام بازی به خواب می رود و با بوی سوختگی از خواب می پرد و متوجه می شود موبایل در آتش می سوزد. پدر یوجی گرفتار سوختگی سطحی شده است. پرسنل خدمات بعد از فروش شركت شیائومی دلیل این آتش سوزی را عاملی غیر از كیفیت موبایل اعلام نموده اند. این بدان معنا است كه احیانا موبایل به دلیلهای خارجی كه ارتباطی با كیفیت دستگاه ندارد، گرفتار آتش سوزی شده است. هرچند Redmi Not ۷ Pro دارای ضمانتنامه ۱۸ ماهه است اما موبایل سوخته شامل آن نمی گردد. جالب آنكه چاوهان ایشوار در هند نیز چندی پیش ادعا كرد موبایل Redmi Not ۷ Pro او یك ماه بعد از خرید گرفتار آتش سوزی شده است. پاسخ شیائومی در این نمونه نیز مشابه بود و دلیل آتش سوزی عاملی خارجی بوده است.


منبع:

1398/09/09
22:54:05
5.0 / 5
4815
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است