Sibex سیبکس
در دانشگاه صنعتی شریف؛

مسابقه اپلیكیشن نویسی در حوزه كودك و نوجوان برگزار می گردد

مسابقه اپلیكیشن نویسی در حوزه كودك و نوجوان برگزار می گردد به گزارش سیبكس سومین مرحله از مسابقات برنامه نویسی تیم كاپ با هدف تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.به گزارش سیبكس به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دور سوم مسابقات برنامه نویسی «تیم كاپ» توسط دانشگاه صنعتی شریف در چارچوب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی موبایل كشور برگزار می گردد.
«تیم كاپ» یك مسابقه برنامه نویسی اندروید است كه با هدف تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان برگزار می گردد و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شركت نمایند.
مهلت ثبت نام و ارسال طرح اولیه تا ۳۰ مهرماه جاری اعلام شده است.
شركت كنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیئت داوران در یك بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری كه محصول اولیه آنها مورد تایید هیئت داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد.
مهمترین شاخص های ارزیابی، جذابیت طرح، كاربری بودن آن، قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روشهای درآمد زایی، اندازه بازار و معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود. جوایز این رویداد در چارچوب جوایز مختلف نقدی و بسته های حمایتی جهت تجاری سازی محصول عرضه خواهد شد.

1398/07/22
13:04:42
5.0 / 5
4452
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است