Sibex سیبکس

سقوط آزاد پول های ملی سوئد و نروژ

سقوط آزاد پول های ملی سوئد و نروژ سیبكس: ارزش پول های ملی سوئد و نروژ به یكی از كمترین سطوح دو دهه اخیر خود رسید.


به گزارش سیبكس به نقل از تریدینگ اكونومیكس، در معاملات امروز بازارهای ارزی جهان، ارزش دلار در مقابل كرون سوئد با ۰.۰۶ درصد افزایش به ۹.۹۳۹ كرون رسید كه بالاترین سطح ثبت شده برای آن طی ۱۷ سال اخیر شمرده می شود. بیشترین ركورد ثبت شده دلار در مقابل كرون سوئد طی سال های اخیر مربوط به ژوئیه سال ۲۰۰۱ است كه در آن هر دلار به ۱۱.۰۵ كرون رسید. هم چنین كمترین ركورد ثبت شده دلار در مقابل كرون سوئد طی سال های اخیر نیز در سپتامبر ۱۹۹۲ ثبت گردید كه در آن هر دلار به ۵.۰۷ كرون رسید.
علاوه بر دلار، ارزش پول ملی سوئد در مقابل دیگر ارزهای مهم نیز كم شد تا جایی كه هر یورو به ازای ۱۰.۹۱۰۳ كرون، هر پوند به ازای ۱۲.۱۵۱ كرون و هر فرانك سوئیس به ازای ۱۰.۰۱۶۵ كرون مبادله شد.
از طرف دیگر ارزش پول ملی نروژ نیز در معاملات امروز با ریزش سنگینی مواجه گردید تا جایی كه هر دلار با رشد مشابه ۰.۰۶ درصدی به ۹.۱۵۷ كرون نروژ رسید كه بالاترین سطح ثبت شده دلار در مقابل ارز نروژی طی ۱۸ سال اخیر شمرده می شود.
بیشترین ركورد ثبت شده دلار در مقابل كرون نروژ طی سال های اخیر مربوط به اكتبر سال ۲۰۰۰ است كه در آن هر دلار به ۹.۶۵ كرون رسید. هم چنین كمترین ركورد ثبت شده دلار در مقابل كرون نروژ طی سال های اخیر نیز در آوریل ۲۰۰۸ ثبت گردید كه در آن هر دلار به ۴.۹۴ كرون رسید.
به مانند همتای سوئدی، ارزش پول ملی نروژ در مقابل دیگر ارزهای مهم نیز كم شد تا جایی كه هر یورو به ازای ۱۰.۰۵۱۵ كرون، هر پوند به ازای ۱۱.۱۹۴۸ كرون و هر فرانك سوئیس به ازای ۹.۲۲۹۳ كرون مبادله شد.
انتهی پیام



منبع:

1398/07/19
19:08:27
5.0 / 5
4166
تگهای خبر: بازار
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است