Sibex سیبکس

شركت چینی نمایشگر انعطاف پذیر ۱۸ اینچی تولید می كند

شركت چینی نمایشگر انعطاف پذیر ۱۸ اینچی تولید می كند به گزارش سیبكس یك شركت چینی واحدی با سرمایه گذاری ۱۱.۲ میلیارد یوان برای تولید نمایشگرهای انعطاف پذیر ساخته است. بر اساس گزارش ها در این واحد نمایشگرهای انعطاف پذیر ۶تا ۱۸ اینچی ساخته می شوند.


به گزارش سیبكس به نقل از گیزمو چاینا، در ماه جاری شركت شیائومی از موبایل Mi Mix Alpha با نمایشگری خارق العاده رونمایی نمود كه از هر دو طرف تا می شود. بعد از رونمایی از موبایل مشخص شد شركت های شناخته شده ای مانند BOE، سامسونگ یا ال جی نمایشگر این موبایل را نساخته است، بلكه شركت چینی ویژن ایكس(Visionx ) نمایشگر تاشو این موبایل را ساخته است.
طبق آخرین اطلاعات به دست آمده شركت « ویژن ایكس» مشغول راه اندازی یك واحد تولید جدید در گوانگژو چین است كه نمایشگرهای انعطاف پذیرAMOLED را می سازد. برای ساخت این واحد تولیدی ۱۱.۲ میلیارد یوان سرمایه گذاری شده است. گزارش های مختلف از آن حكایت می كند كه این واحد قابلیت های بالایی دارد و از اتكای شركت های چینی به تهیه كنندگان خارجی نمایشگر( مانند سامسونگ و ال جی) می كاهد. درهمین راستا واحد تولیدی مذكور قابلیت تولید نمایشگرهای AMOLED از ۶ تا ۱۸ اینچی را دارد. در موبایل Mi Mix Alpha از نمایشگر انعطاف پذیر ۷.۹۲ اینچی ویژن ایكس استفاده شده است. اما هنوز باید منتظر ماند تا نمایشگر انعطاف پذیر ۱۸ اینچی آن هم به بازار ارائه شود. در كل به نظر می آید واحد تولیدی این شركت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد چونكه نمایشگرهای انعطاف پذیر پتانسیل های بسیاری را در حوزه محصولات مصرفی الكترونیكی فراهم می كنند.

1398/07/08
14:14:17
5.0 / 5
4932
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است