Sibex سیبکس
توسط هاب محتوای دیجیتال؛

نرم افزارهای ایرانی برای حضور در بازار بین المللی حمایت می شوند

نرم افزارهای ایرانی برای حضور در بازار بین المللی حمایت می شوند سیبكس: اولین هاب صادارتی محتوای دیجیتال كشور با حمایت ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری رونمایی گردید.به گزارش سیبكس به نقل از مهر، اولین هاب صادارتی محتوای دیجیتال كشور امروز شنبه با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شكوفایی رونمایی گردید.
این هاب بعنوان اولین هاب صادرات محتوای دیجیتال در حوزه های مختلفی چون نرم افزارهای تلفن همراه، محتوای ویدیوئی و انیمیشن فعالیت می كند.
با توجه به اینكه ۲۲ هزار برنامه نویس در حوزه طراحی و توسعه نرم افزارهای كاربردی فعالیت می نمایند، اما فعالیت قابل قبولی در بازارهای بین المللی ندارند و بازار داخلی آنها نیز بزرگ و قابل توجه نیست. این هاب بعنوان یك تسهیل گر به میدان می آید و فعالیت های بین المللی آنها را ساماندهی می كند.
این مجموعه طراحی شده تلاش می كند تا نرم افزارهای موجود برای ورود به بازارهای جهانی چند زبانه شوند و بعنوان واسطه ای بین المللی از حضور آنها در دنیا حمایت می كند. همین طور تلاش می كند تا طراحی آنها در چارچوب یك مدل مورد پسند جهانی تغییر كند.


منبع:

1398/06/09
21:08:36
5.0 / 5
4517
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است