Sibex سیبکس

برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین المللی ICT كابل، پشتیبانی از شركتهای دانش بنیان

برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین المللی ICT كابل، پشتیبانی از شركتهای دانش بنیان به گزارش سیبكس پاویون ملی ایران با حمایت مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات كابل برپا می شود.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، پاویون ملی ایران در اولین نمایشگاه Ariana ICT افغانستان، ۱۲ تا ۱۴ شهریورماه امسال با حمایت مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برپا می شود.
اشتراكات دینی، زبانی و فرهنگی، فرصتی را برای همكاریهای تجاری میان ایران و افغانستان به وجود آورده و الان با گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در افغانستان، این كشور بعنوان یكی از بازارهای بكر در این عرصه شناخته می شود. نمایشگاه ArianaICT فرصتی برای آشنایی با نیازمندی های كشور افغانستان، یافتن شركای تجاری و ورود به یك بازار ۳۶ میلیون نفری است.
مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صندوق نوآوری و شكوفایی از حضور شركت های دانش بنیان در این نمایشگاه حمایت می كنند. این حمایت شامل پرداخت بخشی از هزینه فضای غرفه و غرفه سازی می شود.
شركت های دانش بنیان توانمند و برتر صادراتی می توانند برای حضور در نمایشگاه درخواست خویش را از راه لینك www.arianaict.com ثبت كنند و یا با شماره تلفن های ۸۰-۷۷۵۳۳۹۷۹-۰۲۱ تماس بگیرند.1398/05/27
13:23:46
5.0 / 5
4574
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است