Sibex سیبکس

ادامه طرح ترافیك نامحدود مجانی شبانه همراه اول در زمستان

ادامه طرح ترافیك نامحدود مجانی شبانه همراه اول در زمستان سیبكس: به علت استقبال از طرح اینترنت نامحدود مجانی شبانه همراه اول در پاییز، طرح فصل زمستان هم عرضه شد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا بنابر اعلام همراه اول، به دنبال طرح قبلی كه در فصل پاییز اجرا شد، طرح ترافیك نامحدود مجانی شبانه، در زمستان هم عرضه می گردد. در این طرح همه مشتركانی كه از بسته های اینترنت نوترینو استفاده می نمایند، می توانند از ساعت ۳ صبح تا ۷ بامداد از ترافیك نامحدود مجانی بهره مند شوند.
تمامی مشتركان اعتباری و دائمی كه بسته اینترنت فعال دارند، می توانند از این طرح استفاده كنند و این هدیه شامل مشتركانی كه از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می نمایند، نمی شود.
همچنین این طرح شامل ترافیك اینترنت بین الملل و سایت های داخلی و شامل تمام بسته های یك روزه، یك هفته، یك ماهه، سه ماهه، شش ماهه، یكساله و سایر بسته های اینترنت مانند بسته های اینترنت همراهی و بسته های هدیه طرح تعویض سیم به یوسیم (۱۵ و ۲۰گیگابایت) می گردد. مشتركان از هر یك از درگاه های فعالسازی مانند #۱*، #۱۰*، #۱۰۰*، #۱۰۰۰*، پیامك ۸۰۸۰، پیامك ۱۰، وب سایت و اپلیكیشن «همراه من» و IVR اقدام به خرید بسته كنند، مشمول این طرح می شوند.
این طرح به صورت خودكار برای همه مشتركینی كه بسته دیتا دارند، فعال شده و نیازی به شماره گیری كد خاصی برای فعالسازی طرح نیست.1396/10/13
22:41:47
5.0 / 5
4665
تگهای خبر: اینترنت , سایت
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است