Sibex سیبکس
تجاری سازی در اوایل ۲۰۱۹؛

چینی ها نخستین سیم كارت نسل پنجم را تولید كردند

چینی ها نخستین سیم كارت نسل پنجم را تولید كردند به گزارش سیبكس شركت مخابراتی چاینا تله كام در اقدامی نمادین، نخستین سیم كارت نسل پنجم را جهت استفاده در گوشیهای تلفن همراه تولید كرد.به گزارش سیبكس به نقل از سی جی تی ان، با اینكه هنوز زیرساخت های لازم جهت استفاده از سیم كارت مورد اشاره در اغلب نقاط جهان ایجاد نشده، اما تولید سیم كارت مورد اشاره نشانه ای از پیشرفت های جدی چین در حوزه مخابرات و همین طور همكاریهای موفق شركت های مخابراتی آن با یكدیگر به حساب می آید.
تولید این سیم كارت نسل پنجم حاصل همكاری شركت های سوهوچاینا و چایناتله كام بوده و انتظار می رود پكن پایتخت چین نخستین شهری باشد كه استفاده از سیم كارت های مورد اشاره در آن ممكن شود.
چاینا تله كام راه اندازی شبكه مخابراتی نسل پنجم را در شش نقطه مختلف چین شروع كرده و در عین حال دو اپراتور عمده دیگر چینی به نام های چاینا یونیكام و چاینا موبایل هم از برنامه های مختلف خود در این زمینه اطلاع داده اند.
چاینا یونیكام در حال آزمایش یك گوشی هوشمند نسل پنجم بوده و چاینا موبایل هم از تست ترمینال های مخابراتی نسل پنجم امسال مخابراتی اطلاع داده است. انتظار می رود تجاری سازی شبكه نسل پنجم در چین در نیمه اول سال ۲۰۱۹ ممكن شود.

1397/11/27
14:30:33
5.0 / 5
4851
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است