Sibex سیبکس

ابتكار عمل اینترنتی برای سیركردن كارمندان بیكار شده دولت آمریكا

ابتكار عمل اینترنتی برای سیركردن كارمندان بیكار شده دولت آمریكا به گزارش سیبكس یك سایت اینترنتی كه معمولا برای كمك رسانی به افراد به كار گرفته می شود، ابتكار عمل جدیدی را برای یاری رسانی به كارمندان بیكار شده دولت آمریكا به اجرا گذاشته است.به گزارش سیبكس به نقل از انگجت، سایت مورد اشاره كه GoFundMe نام دارد، با همكاری «دیپاك چوپرا» نویسنده و پزشك آمریكایی هندی الاصل، پیكاری را به منظور جمع اوری كمك مالی با استفاده از اینترنت برای كاركنان دولت شروع كرده تا این افراد كه نزدیك به یك ماه است، حقوقی دریافت نكرده اند و در شرایط دشواری به سر می برند، حداقل مبالغ مورد نیاز برای تداوم زندگی را در اختیار داشته باشند.
قرار است چند موسسه خیریه و غیرانتفاعی دیگر هم با جمع آوری پول و پخت غذا در طرح مورد اشاره مشاركت كنند. برخی كاربران اینترنت هم با استفاده از هشتگ #ChefsForFeds برای تهیه غذا برای این افراد در حال برنامه ریزی هستند.
فعالان این طرح تاكید كرده اند كه هیچ كاری با سیاست ندارند و تنها قصد دارند به افراد نیازمند كمك كنند؛ به خصوص كه با تداوم درگیری ترامپ و كنگره امریكا بعید به نظر می آید در آینده نزدیك مشكل تعطیلی دولت آمریكا حل شود.

1397/10/30
13:29:44
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: آمریكا , اینترنت , سایت , كاربر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است