Sibex سیبکس

پی سی كامپكت هزار دلاری ساخته شد

پی سی كامپكت هزار دلاری ساخته شد به گزارش سیبكس یك تولید كننده كامپیوتر، پی سی كامپكتی رونمایی می نماید كه شبیه یك بلندگوی هوشمند است. این دستگاه ۳۶ درصد از كامپیوتر های رومیزی كم سر و صداتر است.به گزارش سیبكس به نقل از دیجیتال ترندز، شركت ایسوس پیش از آغاز نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی كامپیوتر های پی سی كامپكت خویش را ارتقا داده است. پی سی كامپكت Mini PC ProArt PA۹۰ آخرین پی سی این خانواده است كه مجهز به جدیدترین پردازشگر Core i۹-۹۹۰۰K است. همینطور به قول شركت عملكرد و قدرت آن برای طراحان و خالقان محتوا مناسب می باشد.
این كامپیوتر بیشتر شبیه یك بلندگوی هوشمند است.
هرچند مدل برتر Mini PC ProArt PA۹۰ مجهز به پردازشگر Core i۹-۹۹۰۰K است اما مدل دیگری از آن با پردازشگر Core i۷-۹۷۰۰K هم ساخته شده است. هر دو كامپیوتر كامپكت نسخه آپدیت شده نسل قبلی كامپیوتر های Mini PCs هستند كه عملكردشان ۳۰ درصد ارتقا یافته است.
دركنار این موارد Mini PC ProArt PA۹۰ با گزینه های انتخابی گرافیك Nvidia Quadro P۴۰۰۰ یا P۲۰۰۰ عرضه می گردد و بدین سان قدرت مورد نیاز برای فعالیت های پردازش ویدئو، ادیت عكس و فعالیت های دیگر را فراهم می آورد.
تمام این دستگاه ها مجهز به یك خنك كننده مایع CPU هستند و بنابراین ۳۶ درصد از كامپیوتر های رومیزی كم سروصداتر هستند.
این كامپیوتر ها برای انجام فعالیت مختلف و همزمان مناسب هستند. RAM دستگاه ها با گزینه انتخابی ۶۴ گیگابایت هم عرضه می گردد اما RAM استاندارد ۳۲ گیگابایت است. فضای ذخیره آن بسیار زیاد است و كاربر می تواند بین دو گزینه ۵۱۲GB M.۲ PCIe SSDs و ۱TB ۲.۵-inch HDD انتخاب نماید.
این دستگاه مجهز به پورت USB۳.۱ در جلو و عقب، چهار پورت نمایشگر در پشت است.
قیمت پی سی های كامپكت هنوز معلوم نیست اما تخمین زده می گردد بیشتر از هزار دلار باشد. این پی سی كامپكت در نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی نمایش داده می شود.

1397/10/16
14:25:51
5.0 / 5
4743
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است