Sibex سیبکس

تعداد فالوورها در اینستاگرام هم ناپدید می شود؟

تعداد فالوورها در اینستاگرام هم ناپدید می شود؟ سیبكس: اینستاگرام باز به پیروی از سایر شبكه های اجتماعی اعلام نموده كه می خواهد طراحی صفحه پروفایل كاربران را به گونه ای طراحی كند كه تعداد فالوورها اهمیت كمتری در آن داشته باشد.به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش فشارهای نظارتی و دولتی خیلی از كشورها روی شبكه های اجتماعی به خاطر وجود حساب های كاربری تقلبی و انتشار اخبار كذب و دروغین و همین طور انجام فعالیت های نادرست اجتماعی كه صدای خیلی از كاربران و علاقمندان به شبكه های اجتماعی را درآورده است، حالا خیلی از این شركت ها شامل فیسبوك، توییتر و حالا اینستاگرام اعلام نموده اند كه در جدیدترین نسخه به روزرسانی شده خود می خواهند تعداد فالوورها را كمتر مورد توجه بازدیدكنندگان پروفایل كاربران قرار دهند و به عبارتی دیگر، صفحه كاربری آنها را بازطراحی كنند تا تعداد فالوورها دیگر جایگاه خاص و قابل توجهی در نگاه بازدیدكنندگان نداشته باشد.

از آنجاكه در سال های اخیر تعداد فالوورها ( دنبال كنندگان ) در صفحات كاربری مختلف در شبكه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و توییتر مورد توجه قرار گرفته بودند، اپلیكیشن و برنامه های بسیاری به منظور احداث فالوورهای تقلبی و دروغین كه تنها به عدد درج شده در بالای پروفایل كاربران اضافه می كند، بوجود آمده و در قبال ساخت اكانت های تقلبی از كاربران پول دریافت می كنند.

حالا اینستاگرام بعنوان یكی از محبوب ترین زیرمجموعه های فیسبوك باز اعلام نموده است كه در هفته های آتی كاربران شاهد بازآرایی و بازطراحی قسمت های مختلف بویژه تعداد فالوورها خواهند بود.

از دیگر تغییراتی كه در این شبكه اجتماعی مقرر است احداث شود، می توان به تغییر و تحول در وضعیت آیكون ها و گزینه های موجود در پروفایل و نحوه ناوبری كاربران بین صفحات مختلف اشاره نمود.
1397/09/03
15:45:17
5.0 / 5
4733
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , فیسبوك , كاربر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است