Sibex سیبکس

مشخصات فنی آیفون 8

مشخصات فنی آیفون 8 سیبكس: یكی از وبلاگنویسان مشهور كمپانی اپل اذعان داشت كه این كمپانی در مورد سخت‌افرار مورد استفاده در آیفون 8 هنوز به جمع‌بندی نرسیده است.


هر لحظه كه می‌گذرد به روز معرفی آیفون 8 نزدیكتر می‌شویم. محصولی كه بسیار از مشتاقان دنیای فناوری منتظر رویت آن هستند تا ببینند محصولی كه در دهمین سالگرد گوشی‌های آیفون به بازار عرضه می‌شود چگونه خواهد بود. اما جان گروبر، یكی از مشهورترین وبلاگ‌نویسان اپل، ادعا كرده است كه این كمپانی هنوز در مورد سخت‌افزار آیفون 8 به جمع‌بندی نرسیده و سخت‌افزار این گوشی هنوز در مرحله تصمیم‌گیری قرار دارد.
 
به گفته این وبلاگنویس، سرانجام Touch ID و اسكنر تشخیص چهره نیز هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. جان گروبر همچنین ادعا كرده است كه اپل تصمیمات خود در مورد سخت‌افزار آیفونی كه امسال معرفی می‌شود را حدود 2 سال پیش اتخاذ كرده و فقط هنوز در مورد آن‌ها به جمع‌بندی نهایی نرسیده است.
 
اگر یادتان باشد، پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر احتمال تاخیر یك یا چند ماهه در زمان عرضه آیفون 8 منتشر شده بود. هنوز در مورد استفاده از Touch ID یا جایگزینی آن با اسكنر تشخیص چهره نیز خبر قطعی منتشر نشده است. در مورد جایگزینی تاچ آی دی با اسكنر تشخیص چهره، دو سناریو مطرح است. اول اینكه دلیلی ندارد كه كوپرتینویی‌ها یك فناوری كارآزموده و امتحان پس داده مانند Touch ID را یك‌شبه از محصولات خود حذف كنند. و سناریو دوم نیز این است كه به خاطر سرویس اپل پی، شاید مسئولان كمپانی اپل تصمیم بگیرند تا اسكنر تشخیص چهره را به عنوان جایگزین Touch ID مطرح كنند. 
 
به تازگی برخی از شایعات نیز بر این مدعا هستند كه احتمالا آیفون 8 بدون پشتیبانی از Apple Pay به بازار عرضه می‌شود. پیش‌بینی ما این است كه سنسور Touch ID هنوز هم در آیفون 8 حضور خواهد داشت؛ حتی اگر اپل مجبور باشد در كنار حسگر تشخیص چهره از آن بهره بگیرد. پیش‌بینی شما چیست؟
1396/04/24
22:22:00
5.0 / 5
5298
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است