Sibex سیبکس

استوری مخصوص مدارس به اینستاگرام می آید؟

استوری مخصوص مدارس به اینستاگرام می آید؟ سیبكس: به نظر می آید شبكه اجتماعی اینستاگرام می خواهد قابلیت جدیدی را به استوری های خود بیفزاید تا تنها معلمان و دانش آموزان در یك مدرسه بتوانند به محتوای آن دسترسی داشته باشند.به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، شبكه های اجتماعی در چند سال اخیر به منظور جلب رضایت كاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط كاربران، گاهی قابلیت ها و امكانات جدیدی را اضافه و عرضه می كنند. این دفعه نیز، طبق اخبار و شواهدی كه جین مانچون، یكی از توسعه دهندگان معروف قابلیت های اینستاگرام عرضه داده است، به نظر می آید كه شبكه اجتماعی اینستاگرام تصمیم گرفته است كه استوری های مخصوص مدارس كه فقط دانش آموزان و معلمان به آن دسترسی دارند را، به پلت فرم خود اضافه كند تا بدین ترتیب تنها آموزگاران، مدیران و دانش آموزان فعال در یك موسسه آموزشی و مدرسه بتوانند از آن استفاده كرده، محتوای مورد نظر خویش را در آن به اشتراك بگذارند و از اطلاعات مربوط به مدرسه و محیط آموزشی و آكادمیك خود با خبر و آگاه شوند.

اینستاگرام تابحال در واكنش به انتشار این اخبار اطلاعیه ای منتشر نكرده است ولی به نظر می آید كه این شبكه اجتماعی به منظور ایمن سازی محیط آموزشی مدارس و جلوگیری از پرت شدن حواس دانش آموزان در مدارس می خواهد چنین قابلیت جدیدی را به استوری های خود بیفزاید.

البته لازم به ذكر است كه مشاهده كدهای مربوط به قابلیت های جدید در اینستاگرام لزوما به معنای اجرایی شدن و عرضه همگانی و عمومی آن نخواهد بود و امكان دارد پس از انجام آزمایش های مختلف، این شبكه اجتماعی تصمیم بگیرد كه هیچگاه چنین قابلیتی را به صورت عمومی منتشر نكند.

قابلیت افزودن استوری های اینستاگرام در ماه اوت سال قبل ۲۰۱۶ میلادی به این شبكه اجتماعی افزوده شد و از همان ابتدا میلیون ها طرفدار را به خود جذب كرد. از آن زمان تابحال كه حدود بیشتر از یك سال می گذرد، می توان گفت این قابلیت مهمترین و پرطرفدارترین قابلیتی است كه تابحال به اپلیكیشن اینستاگرام افزوده شده است.
1397/08/17
22:25:55
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , توسعه , كاربر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است