Sibex سیبکس

سید استارز ۲۰۱۸ با حمایت ایرانسل برگزار می گردد

سید استارز ۲۰۱۸ با حمایت ایرانسل برگزار می گردد سیبكس: ایرانسل با هدف كمك به توسعه كسب وكارهای دیجیتال و اشتغال زایی در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی، از رویداد استارتاپی سید استارز حمایت می كند.به گزارش سیبكس به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، رویداد جهانی «سید استارز» (Seedstars) كه توسط شتابدهنده فارابی در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۲۰۱۸ برگزار می شود با حمایت ایرانسل به میزبانی شهرهای اصفهان، شیراز و تهران برگزار می گردد.
سید استارز مسابقه ای جهانی است كه هدفش رشد ایده ها، پرورش استارتاپ ها و ساخت شركت ها است. هدف این رویداد، پیدا كردن بهترین استارتاپ در جوامع استارتاپی نو و بازارهای در حال توسعه است؛ استارتاپ هایی كه مشكلات منطقه ای خویش را حل كنند یا بتوانند محصول سودده را به بازار جهانی عرضه كنند.
سیداستارز استارتاپ های پیشرو را با هدف پشتیبانی از كسب وكارهای منطقه ای و قدرت بخشیدن به آنها شناسایی می كند و در جهت ماموریت خود برای پیدا كردن كارآفرینان برتر بازارهای نوظهور، امسال در بیش از ۷۰ كشور جهان این رویداد را برگزار می نماید تا بهترین استارتاپ ها را شناسایی و به آنها فرصت ارتباط با سرمایه گذاران و مربیانی از سراسر جهان را بدهد.
نخستین رویداد سیداستارز ۹۷ در ایران، روز ۱۵ مهر در شهر اصفهان برگزار می گردد و از میان تمامی استارتاپ های شركت كننده، ۱۰ تیم به انتخاب سیداستارز برای عرضه به روی صحنه دعوت می شوند. در روز ۱۷ مهر هم استارتاپ های شیرازی با یكدیگر رقابت می كنند.
در ادامه، روز ۲۰ مهرماه تیم برتر رویداد اصفهان و تیم برتر رویداد شیراز همراه با هشت تا ۱۰ تیم برتر تهران در تالار ابوریحان مركز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی ایده های خویش را در مقابل داوران عرضه می كنند.
برنده رویداد سیداستارز ایران با هزینه سیداستارز به رویداد جهانی در سوئیس اعزام می گردد تا برای به دست آوردن جایزه های میلیون دلاری رقابت كند.
استارتاپ هایی كه در این رویداد ثبت نام می كنند باید كمتر از دو سال از آغاز فعالیت شان گذشته باشد. ثبت نام در سیداستارز، با استفاده از وب سایت این رویداد به نشانی seedstars.ir در یكی از سه شهر تهران، اصفهان یا شیراز امكان پذیر است.

1397/07/05
21:08:25
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: توسعه , دیجیتال , سایت , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است