Sibex سیبکس
جهرمی:

باید اژدهای ۷ سر فساد را با همه ۱۳۰۰ امضای طلایی اش به مسلخ برد

باید اژدهای ۷ سر فساد را با همه ۱۳۰۰ امضای طلایی اش به مسلخ برد سیبكس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت الكترونیك را اتصال فرآیندهای بین دستگاهی و امكان نظارت دستگاه ها بر یكدیگر دانست و برای تشریح نقش دولت الكترونیك در جلوگیری از فساد اعلام آمادگی كرد.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توییتر خود نوشت: باید اژدهای هفت سر فساد را با همه ۱۳۰۰ امضای طلایی اش، به مسلخ برد. در كنار برخورد با مُفسد، این تنها راه باقی مانده برای اصلاح فرآیندهای فسادزاست؛ انباشت پرونده در دستگاه قضا و انتظار برخورد سخت، به عنوان تنها راه مبارزه با فساد، نه منطقی است و نه نتیجه مطلوب خواهد داشت.

او همینطور با هشتگ «گزارش به مردم» و با بیان آمادگی برای تشریح دولت الكترونیك در جهت جلوگیری از فساد بیان كرد: آماده ام؛ اگر سیمای ملی وقت كافی دهد، به تشریح این فرآیندهای مافیاپرور و امضاهای طلایی فسادزا پرداخته و برای مردم توضیح دهم، چگونه دولت الكترونیكی راهكاری برای جلوگیری از فساد است و چرا دولت الكترونیكی آن گونه كه باید پیش نمی رود.

جهرمی تصریح كرد: دولت الكترونیكی هم معنا با مكانیزاسیون امورات داخلی سازمان ها یا تولید یك وب سایت اطلاع رسانی یا احداث مركز داده و خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری برای دستگاه ها -كه خود فسادی دیگر به حساب می آید- نیست. اتصال فرآیندهای بین دستگاهی و امكان نظارت دستگاه ها بر یكدیگر مطلوب نظر است.
1397/06/03
15:42:14
5.0 / 5
4278
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است