Sibex سیبکس

بند ساعتی كه اتوماتیك با مچ دست سازگار می گردد

بند ساعتی كه اتوماتیك با مچ دست سازگار می گردد به گزارش سیبكس تولید ساعتی كه بند آن به طور خودكار با اندازه مچ دست انسان سازگار شود، تا به حال سابقه نداشته، اما شركت اپل می خواهد در آینده چنین ساعت هایی عرضه كند.


به گزارش سیبكس به نقل از ورج، این شركت مدتی قبل اختراعی با همین مبحث را در آمریكا به ثبت رسانده و بنابراین می توان انتظار داشت در آینده ساعت های اپل با بندهایی تولید شوند كه به طور خودكار شل و سفت می شوند تا به بهترین نحو با مچ دست مالك خود مطابقت پیدا كنند.
نام رسمی این اختراع ثبت شده "تنظیم پویای محصولات پوشیدنی الكترونیك" است و بر اساس آن از یك سیستم الكترونیك با جزئیات فاش نشده برای سفت كردن یا شل كردن بند ساعت استفاده می گردد. این كار هم به طور خودكار و هم به صورت دستی توسط مالك ساعت امكان پذیر خواهد بود.
به نظر می رسد اپل در تولید بند ساعت های بعدی خود از موادی استفاده می كند كه با دریافت سیگنال های الكترونیكی قادر به افزایش یا كاهش طول خود باشند. همینطور ممكن است در درون این بندها از كیسه های بادكنی قابل پر و خالی شدن از گاز استفاده شود. اما اپل هنوز به طور رسمی در این زمینه اطلاع رسانی نكرده و بنابراین زمان عرضه این ساعت ها هنوز مشخص نیست.
 

1396/07/21
00:03:38
5.0 / 5
5276
تگهای خبر: اپل
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است