Sibex سیبکس

كم كاری اپل برای تولید مدل مستحكم آیفون ۶ افشا شد

كم كاری اپل برای تولید مدل مستحكم آیفون ۶ افشا شد سیبكس: بر مبنای اسنادی كه اخیرا در جریان رسیدگی به یك منازعه حقوقی بر ضد اپل در دادگاه افشا شده، مدیران این شركت می دانستند كه آیفون ۶ و ۶ پلاس در برابر فشار خارجی مقاومت زیادی ندارد.به گزارش سیبكس به نقل از ورج، مدت كوتاهی پس از عرضه گوشیهای آیفون ۶ و ۶ پلاس خیلی از خریداران اعلام نمودند زمانی كه این گوشی را در جیب های خود و به خصوص جیب عقب شلوارشان می گذارند، آیفون از وسط خم می گردد و حالت كاملا قوسی شكلی پیدا می كند.
اعتراض گسترده كاربران در این زمینه منجر به شكایت بعضی از آنان از اپل و تشكیل جلسات دادگاه و محكومیت اپل به پرداخت غرامت در بعضی موارد شد.
اپل در آن زمان هیچگاه نپذیرفت كه مقاومت آیفون ۶ و ۶ پلاس كمتر از مدلهای قبلی آیفون بوده است. اما اسناد تازه انتشار یافته نشان داده است اپل از این مورد اطلاع داشته است.
بر اساس اسناد داخلی شركت اپل، احتمال خم شدن آیفون ۶ در برابر فشار ۳.۳ برابر آیفون ۵ اس بوده است. در عین حال احتمال كج شدن آیفون ۶ پلاس هم ۷.۲ برابر گوشی آیفون ۵ بوده است.
اپل در زمان عرضه گوشیهای یادشده در سال ۲۰۱۴ مدعی بود وقوع چنین رخدادی بسیار نادر است. البته در همان زمان آزمایش های كارشناسی مستقل نشان می داد كه اپل در این زمینه دروغ می گوید.

1397/03/06
13:14:48
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: آیفون , اپل
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است