Sibex سیبکس

برای نخستین بار سامسونگ از اپل جلو زد

برای نخستین بار سامسونگ از اپل جلو زد به گزارش سیبكس سامسونگ امروز پیش بینی ها و اطلاعات اولیه از درآمدهای مالی خود در سه ماهه دوم از سال جاری میلادی را منتشر كرده است كه بر اساس آن ها سامسونگ معتقد می باشد كه در سه ماهه دوم از سال 2017 یعنی در ماه های آوریل تا ژوئن بهترین عملكرد مالی در تاریخ كمپانی خود را بر جای گذاشته و به درآمدی در حدود 12 میلیارد دلار دست یافته است.


سامسونگ امروز اعلام كرد كه امیدوار است در فاصله زمانی بین ماه‌های آوریل تا ژوئن سال 2017 به درآمدی در حدود 52 میلیارد دلار و همچنین سود خالصی در حدود 12.1 میلیارد دلار دست پیدا كرده باشد. ركورد درآمد این كمپانی در حال حاضر 10.16 میلیارد دلار است كه در سه ماهه سوم از سال 2013 به موجب عملكرد عالی مالی این كمپانی بدست آمده است. اما در صورت درست از آب در آمدن این پیش بینی‌ها، سامسونگ می‌تواند با رشد قابل توجه میزان سود خود، ركورد جدیدی را از عملكرد خود بر جای بگذارد.
 
با توجه به آمار و ارقام اعلام شده از سوی سامسونگ، می‌توان گفت كه درآمد مالی این كمپانی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته در حدود 18 درصد افزایش یافته و سود این كمپانی نیز هم اكنون رشد قابل توجه 72 درصدی را تجربه كرده است. همچنین می‌توان گفت كه میزان سود و درآمد سامسونگ در قیاس با سه ماهه گذشته نیز به ترتیب 18 و 41 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، سامسونگ می‌تواند با توجه به این میزان سود، برای اولین بار درآمد و سود بالاتری را نسبت به كمپانی اپل گزارش كند و خود را به عنوان پر سود‌ترین كمپانی حال حاضر جهان معرفی نماید.
 
اگرچه این اطلاعات در حال حاضر به عنوان پیش بینی مطرح شده اما سامسونگ اعلام كرده است اطلاعات رسمی و كامل از عملكرد مالی خود در سه ماهه دوم از سال 2017 را تا چند هفته آینده منتشر می‌كند. سامسونگ پیش از این در گزارشی اعلام كرده بود كه بخش‌های صفحه نمایش و تولید قطعات سخت افزاری این كمپانی با رشد سود و درآمد همراه بوده‌اند. همچنین به نظر می‌رسد كه موفقیت گوشی‌های گلكسی اس 8 و اس 8 پلاس در كسب این میزان از سود نقش مهمی را ایفا كرده‌ است.
1396/04/16
19:14:31
2.5 / 5
5733
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
رضا:
سامسونگ خیلی وقته از اپل جلو زده. از همان زمان فوت مرحوم استیو جابز
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است