Sibex سیبکس

حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی در بزرگترین دیتاسنتر كشور

حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی در بزرگترین دیتاسنتر كشور به گزارش سیبكس دبیر شورای عالی فضای مجازی در راس هیاتی، از دیتا سنتر ملی آسیاتك در برج میلاد تهران بازدید نمود.به گزارش سیبكس به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی شركت آسیاتك، دكتر ابوالحسن فیروزآبادی به منظور بررسی دقیق شرایط میزبانی از داده های پیام رسان های داخلی، از دیتا سنتر ملی آسیاتك بازدید كرد.
وی طی این بازدید اظهار داشت: با عنایت به این كه آسیاتك میزبان پیام رسان های داخلی كشور در مركز میلاد برج تهران است، بررسی و حصول اطمینان از شرایط این میزبانی دارای اهمیت بسیاری است.
فیروز آبادی ضمن تقدیر و تشكر از زیرساخت ها و ظرفیت های بسیار مناسب بوجود آمده توسط آسیاتك اضافه كرد: دیتا سنتر آسیاتك در شرایطی قرار دارد كه پیام رسان های جدیدی كه تازه به مجموعه پیام رسان های داخلی كشور اضافه شدند، هم می توانند با اطمینان خاطر میزبانی داده های خویش را به آسیاتك بسپارند.

وی ادامه داد: دنیا با استفاده از ابزارهای فضای مجازی تكنولوژی محور، در مرحله تحول تمدنی قرار دارد و بر مبنای نظر مقام معظم رهبری كه نگاه توسعه ای به فضای مجازی دارند، بی گمان تامین زیرساخت ها، شبكه و امنیت داده ها در فضای مجازی دارای اهمیتی خاص برای كشور است.
دبیر شورای عالی فضای مجازی در انتها این بازدید خاطرنشان كرد: دستاوردهای ارزشمندی در استفاده از پیام رسان های داخلی نهفته است و به علت این كه مردم بازیگران اصلی فضای مجازی می باشند، با همراهی مردم و استفاده از زیرساخت های تخصصی مناسب به دست جوانان لایق كشور، می توان به استفاده حداكثری از مزایای این طرح پرارزش ملی دست یافت.
 

1397/02/04
15:24:43
5.0 / 5
4725
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است