Sibex سیبکس

مدیر دفتر فناوری، سیاست و راهبرد ناسا معرفی گردید

مدیر دفتر فناوری، سیاست و راهبرد ناسا معرفی گردید سیبکس: رییس ناسا، مدیر جدید «دفتر فناوری، سیاست و راهبرد» این آژانس فضایی را معرفی نمود.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا و به نقل از ناسا، «بیل نلسون»(Bill Nelson) مدیر ناسا اعلام نمود که «چریتی ویدن»(Charity Weeden) به عنوان مدیر «دفتر فناوری، سیاست و راهبرد»(OTPS) این آژانس فضایی خدمت خواهدنمود و این حکم انتصاب فورا اجرا می گردد. ویدن جانشین «باویا لال»(Bhavya Lal) می شود که در ماه ژوئیه آژانس را ترک کرد. از زمان رفتن لال، «الن گرتسن»(Ellen Gertsen) به عنوان سرپرست دفتر خدمت می کرد.
دفتر فناوری، سیاست و راهبرد واقع در مقر ناسا در واشنگتن، مشاوره های باکیفیت بالا و مبتنی بر شواهد را به مدیر آژانس ارائه می دهد تا برنامه ریزی و سرمایه گذاری راهبردی را هدایت کند. این دفتر در سراسر دپارتمان های ماموریت ناسا و با جامعه فضایی گسترده تر کار می کند. پژوهشگران این دفتر بر حوزه های کلیدی همسو با کارهای آژانس تمرکز می کنند و گزینه هایی را با هدف اطلاع رسانی و شکل دهی سیاست ها توسعه می دهند.
نلسون اظهار داشت: زمانی که ما دفتر فناوری، سیاست و راهبرد را تأسیس کردیم، هدف این بود که نیاز به مشاوره راهبردی را برای مدیران، مراکز و سایر سازمان های ماموریت برطرف نماییم تا ناسا به موفقیت برسد. من مطمئن هستم که چریتی و گروه دفتر فناوری، سیاست و راهبرد به ما کمک خواهند کرد تا این کار مهم را ادامه دهیم. من می خواهم از بهاویا لال، مدیر سابق دفتر و الن گرستن که بعد از خروج بهاویا وارد عمل شد، برای سرپرستی و راهنمایی شان تشکر کنم.
ویدن قبل از پیوستن به ناسا، به عنوان معاون سیاست جهانی فضا و روابط دولتی در شرکت «استرواسکل»(Astroscale) آمریکا خدمت می کرد و سرپرستی ایمنی پروازهای فضایی و پایداری فضایی را بر عهده داشت. او قبل از استرواسکل، مدیر ارشد سیاستگذاری در «انجمن صنعت ماهواره»(Satellite Industry Association) بود.


ویدن کهنه سرباز نیروی هوایی سلطنتی کانادا با ۲۳ سال سابقه و بیش از ۲۰۰۰ ساعت پرواز در هواپیمای گشتی دوربرد CP-۱۴۰ است و وظایف گوناگونی را برعهده داشته که به شرح زیر هستند.
معاونت شبکه نظارت فضایی در فرماندهی فضایی نیروی هوایی آمریکا مامور سیاستگذاری در فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی و ستاد فرماندهی شمالی آمریکا مدیر آمادگی پشتیبانی پرواز در ماموریت آژانس فضایی کانادا برای نصب کردن بازوی رباتیک کانادایی در ایستگاه فضایی بین المللی ویدن مدرک کارشناسی خودرا در رشته مهندسی مکانیک از «کالج نظامی سلطنتی کانادا»(CMCs) و مدرک کارشناسی ارشد خودرا در علوم فضایی از «دانشگاه داکوتای شمالی»(UND) دریافت کرد. همچنین، او فارغ التحصیل برنامه جلسه تابستانی «دانشگاه بین المللی فضایی»(ISU) است که در آن، پروژه گروهی او روی خدمات در فضا متمرکز بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دفتر فناوری، سیاست و راهبرد ناسا می توانید به وب سایت ناسا مراجعه کنید.1402/07/05
23:17:12
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آمریكا , ایمنی , توسعه , خدمات
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است