Sibex سیبکس

كاركنان یك شركت تولیدكننده بازی در آمریكا تظاهرات می كنند

كاركنان یك شركت تولیدكننده بازی در آمریكا تظاهرات می كنند به گزارش سیبکس کارکنان شرکت آمریکایی اکتیویژن بلیزارد تولیدکننده بازی های ویدئویی در اعتراض به بی توجهی مدیران این شرکت به مزاحمت های غیراخلاقی امروز تظاهرات می کنند.به گزارش سیبکس به نقل از انگجت، بیشتر از ۸۰۰ تن از کارکنان این شرکت هم روز گذشته به صورت مکتوب پاسخ اکتیویژن بلیزارد به دادخواست دادگاه در این حوزه را منزجرکننده و نفرت انگیز توصیف کرده بودند.
کارکنان این شرکت آمریکایی خواهان ارتقای شرایط کاری برای زنان و سایر گروه های حاشیه ای و در معرض خطر آزار و اذیت غیراخلاقی هستند.
هسته اولیه اعتراض خیابانی کارکنان اکتیویژن را ۵۰ نفر از کارکنان آن می سازند و انتظار می رود تعداد بسیار بیشتری به این تظاهرات ملحق شوند. مقرر است این تظاهرات در دفتر اصلی شرکت مورد اشاره برگزار گردد. با عنایت به شرایط کرونایی عده ای هم به صورت آنلاین در این تظاهرات شرکت می کنند.
سخنگوی تظاهرکنندگان از کارکنان این شرکت خواسته تا بدون واهمه در این اعتراض گروهی شرکت نمایند. به قول وی اکتیویژن باید از وادار کردن کارکنان مورد آزار به مصالحه خودداری کند و سیاست های استخدامی خویش را در آینده تغییر دهد تا شفافیت بیشتری داشته باشد.

1400/05/08
12:19:32
5.0 / 5
212
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است