Sibex سیبکس

اخطار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به علت كمبود تراشه

اخطار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به علت كمبود تراشه برند فولکس واگن پیش بینی نمود تولید خودرو در ماه های آینده به علت کمبود جهانی تراشه محدود خواهد شد.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، رالف برندشتتر، رئیس برند فولکس واگن در مصاحبه با خبرگزاری DPA آلمان اظهار داشت: کمبود قطعات نیمه رسانا امکان دارد در نیمه دوم سال تا حدودی برطرف شود. این شرکت می خواهد در طول سال تا حد امکان تولید از دست رفته را جبران کند.

فولکس واگن که بزرگترین شرکت خودروسازی اروپاست، در دسامبر اخطار داده بود که کمبود جهاین تراشه تولید خودرو را مختل خواهد نمود و برآورد کرده بود ریسک کاهش تولید بیشتر از ۱۰۰ هزار خودرو وجود دارد. این محدودیت تأمین قطعات نیمه رسانا که کل صنعت خودروسازی را با بحران روبرو کرده است، با آتشسوزی در کارخانه تولید تراشه خودروی شرکت رنساس الکترونیکس در ژاپن و طوفان زمستانی در تگزاس تشدید شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رالف برندشتتر اظهار داشت: فولکس واگن مشاغل اداری را ۴۰۰۰ هزار مورد کاهش خواهد داد و ۲۰۰۰ موقعیت شغلی برای فعالیت های دیجیتالی بوجود می آورد. این شرکت همینطور به کاهش پیچیدگی تولید و پایین بردن هزینه ها و محدود کردن استخدام از خارج شرکت تا حد امکان ادامه می دهد.

منبع:

1400/02/14
20:53:57
5.0 / 5
626
تگهای خبر: تراشه , دیجیتال , صنعت , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است