Sibex سیبکس

آمریكا برای افزایش تزریق واكسن كرونا به شركت های فناوری متوسل شد

آمریكا برای افزایش تزریق واكسن كرونا به شركت های فناوری متوسل شد دولت بایدن برای قانع کردن مردم آمریکا به واکسن زدن پیکاری تبلیغاتی به راه انداخته و برای پیشبرد آن به شرکت هایی مانند فیسبوک، توئیتر و اسنپ چت متوسل شده است.به گزارش سیبکس به نقل از ورج، کاخ سفید قبل از این تاریخ اول ماه می را برای تمامی ایالت های آمریکا بمنظور فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای تزریق واکسن به تمامی افراد بزرگسال مشخص کرده بود، ولی حالا این تاریخ را به ۱۹ ماه آوریل تغییر داده است.
دولت آمریکا امیدوار است با افزایش موارد واکسیناسیون، میزان ابتلاء به کرونا در این کشور کم شود. از همین رو کلیپ های تبلیغاتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی آماده شده و برخی شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر پیام هایی برای کاربران خود ارسال می کنند تا به آنها اطلاع دهند شرایط واکسن زدن را دارند و باید برای این کار اقدام نمایند.
کامالا هریس معاون اول بایدن نیز شخصاً در این پیکار تبلیغاتی شرکت کرده و در شبکه های اجتماعی دراین زمینه اظهارنظر می کند.
تا به حال تقریباً نیمی از جمعیت آمریکا دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، اما مرکز کنترل و پیش گیری از بیماریها در آمریکا بیم دارد که انتشار اخباری در مورد عوارض تزریق واکسن جانسون و جانسون سبب شود علاقمندی به تزریق واکسن در این کشور کم شود و مردم از ترس چنین مشکلاتی دیگر واکسن تزریق نکنند.
تا به حال ۶ مورد شکل گیری لخته خون در بدن تزریق کنندگان واکسن جانسون و جانسون گزارش شده است.
گفتنی است برخی شبکه های اجتماعی آمریکایی مانند اسنپ چت، فیسبوک، توئیتر و غیره همکاری با کاخ سفید برای تبلیغات به نفع تزریق واکسن کرونا را تأیید کرده اند.

1400/01/30
21:03:37
5.0 / 5
116
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است