Sibex سیبکس

موفقیت پژوهشگران كشور در تولید نرم افزارهای تحریمی امنیت شبكه

موفقیت پژوهشگران كشور در تولید نرم افزارهای تحریمی امنیت شبكه پژوهشگران یكی از شركت های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزارها، تجهیزات و ارائه خدمات در رابطه با امنیت شبكه شدند كه این نرم افزارها همچون اقلام تحریمی به شمار می روند.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، بهنام عبدالله شمشیرساز، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: باتوجه به کمبودی که در عرصه تولید نرم افزارها و تجهیزات حفاظتی مشاهده می کردیم، تصمیم گرفتیم با ایجاد یک شرکت دانش بنیان نسبت به بومی سازی این اقلام مهم اقدام نماییم.
وی یکی از تولیدات این شرکت را محصول جامع امنیت هارد دیسک دانست و اضافه کرد: این محصول خدمات امنیتی موجود در هارد دیسک را قابل استفاده می نماید. این سرویس ها به صورت پیش فرض در اختیار کاربر قرار نمی گیرد و با کمک این محصول جامع این سرویس ها در دسترس خواهد بود و امنیت داده های درون هارد دیسک حفظ می شود.
شمشیرساز با تاکید بر اینکه شرکت های خارجی حاضر نیستند این نرم افزار را به ایران بفروشند، افزود: ما در این شرکت به کمک متخصصان جوان ایرانی موفق شدیم تا نمونه ایرانی را با یک دهم قیمت محصول مشابه خارجی تولید نماییم.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمیریاست جمهوری، مدیر عامل این شرکت، با اشاره به موفقیت های شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت: در صورتیکه این مسیر را ادامه دهیم، اطمینان دارم که کشور در این عرصه به خودکفایی کامل می رسد و این امر منوط به ارائه حمایت های لازم از طرف دستگاه های متولی و اجرائیست.1399/08/22
12:50:56
5.0 / 5
1206
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سرویس , كاربر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است