Sibex سیبکس

پیام های محو شونده به واتس اپ می آید

پیام های محو شونده به واتس اپ می آید به گزارش سیبكس پیام رسان واتس اپ در حال آماده سازی قابلیت حذف خودكار پیامها تحت عنوان پیام های محو شونده است.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، واتس اپ آزمایش قابلیت پیام های محو شونده را رسما شروع کرده است. زمانی که این توانایی فعال شوند، پیام های دریافتی و ارسالی بعد از گذشت هفت روز حذف خواهند شد. این توانایی را می توان برای مکالمات شخصی یا مکالمات گروهی فعال یا غیرفعال کرد.

سخنگوی واتس اپ در گفت و گو با بیزنس اینسایدر تایید نمود که گروه کوچکی از کاربران در حال امتحان این توانایی هستند و این سرویس پیام رسان امیدوار است قابلیت مذکور به زودی در سطح جهانی ارائه شود.

در بعضی از موارد پیام های خاص به صورت کامل حذف نمی شوند. اگر کاربر به یک پیامی که مقرر است حذف شود پاسخ دهد یا به اصطلاح ریپلای کند، نسخه نقل شده بعد از محدودیت زمانی هفت روز باقی خواهد ماند. این مساله درباره پیام های فورواردی هم صدق می کند.

این قابلیت در خیلی از سرویسهای پیام رسان دیگر شامل تلگرام و سیگنال وجود دارد و هر دوی این سرویسها تایمهای کوتاه تری را عرضه نموده و برای کاربران امکان کنترل بیشتری روی مدت زمان حذف خودکار پیامها فراهم می کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، آزمایش پیام های محو شونده از جانب واتس اپ مثال دیگری از تلاش فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ – برای کپی کردن قابلیتی است که توسط اسنپ چت محبوب شد. فیسبوک به دفعات در گذشته بابت این اقداماتش مورد انتقاد قرار گرفته است.
1399/08/15
12:27:24
5.0 / 5
1575
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است