Sibex سیبکس

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ به گزارش سیبكس سامسونگ در كوشش برای تولید سومین گوشی خود با نمایشگر تاشو به نام گلكسی زد فلد ۳ بوده و مقرر است تغییراتی بر روی نمایشگر و لولای این گوشی ایجاد شود.به گزارش سیبکس به نقل از اسلش گیر، پس از برخی نارضایتی ها در مورد کیفیت پایین نمایشگر گلکسی زد فلد یک و دو حالا مقرر است نمایشگر گلکسی فلد ۳ انعطاف و استقامت بیشتری پیدا کند.
افزایش عمر لولای نمایشگر این گوشی و هم بزرگ تر شدن قاب محافظ خارجی کل نمایشگر همچون مزایای گلکسی زد فلد ۳ خواهد بود. همینطور برای پیشگیری از صدمه دیدن این گوشی به دلیل بازماندن یا نیمه بازماندن لولای آن مقرر است یک نوار درخشان ال ای دی به زیر لولای مذکور اضافه شود.
با این کار در صورت درست بسته نشدن لولا یا باز ماندن آن به مدت طولانی بدون استفاده از گوشی، نوار رنگی ال ای دی روشن شده و از این طریق به کاربر اخطار داده می شود تا گوشی را ببندد تا از صدمه دیدن نمایشگر آن و خش افتادن بر روی آن جلوگیری شود.
انتظار می رود با اعمال این تغییرات و هم به روزرسانی سخت افزاری گلکسی زد فلد ۳ بر قیمت آن افزوده شود. اما هنوز معلوم نیست این گوشی با چه قیمتی به بازار می آید. گوشی مذکور احتمالاً از قلم هوشمند اس پن هم پشتیبانی می کند.

1399/07/19
11:11:37
5.0 / 5
2089
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است