Sibex سیبکس

استخدام ۱۰۰ هزار كارمند جدید در فروشگاه اینترنتی آمازون

استخدام ۱۰۰ هزار كارمند جدید در فروشگاه اینترنتی آمازون آمازون اعلام نمود برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای خرید آنلاین، 100 هزار نفر را استخدام خواهدنمود.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، آمازون که بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان است و توسط جف بزوس اداره می شود اعلام نمود موقعیتهای جدید شامل مشاغل تمام وقت و نیمه وقت در آمریکا و کانادا و سمتهای شغلی در ۱۰۰ مرکز آماده سازی بسته ها و تاسیسات دیگری است که در سپتامبر گشوده شده اند.

حقوق آمازون برای مشاغل پیشنهادی از حداقل ساعتی ۱۵ دلار آغاز می شود و شامل پاداش حداکثر هزار دلاری برای استخدامهای جدید در شهرهای منتخب است.

این چهارمین اعلام استخدام نیروی کار جدید توسط آمازون در آمریکا از شروع سال ۲۰۲۰ تابحال بوده و یکی از فصلهای شلوغ خرید اعلام شده است.

شرکت یونایتد پارسل سرویس هفته گذشته اعلام نمود انتظار دارد بیش از ۱۰۰ هزار نفر دیگر را استخدام کند تا پاسخگوی افزایش جابجایی مرسولات در طول اوج فصل خرید باشد.

آمازون چند روز پیش اعلام نموده بود ۳۳ هزار مشاغل اداری و فناوری به وجود می آورد. این شرکت در مارس و آوریل هم از استخدام ۱۰۰ هزار و ۷۵ هزار نفر برای مشاغل جدید آگاهی داده بود.

دیوید کلارک، نایب رییس ارشد کارهای جهانی آمازون اظهار نمود: آمازون تنها در ماه جاری ۱۰۰ ساختمان جدید افتتاح می کند.

طبق آمار فکت ست، ارزش سهام آمازون از شروع امسال تابحال ۷۰ درصد صعود کرده برای اینکه صدها میلیون نفر در بحبوحه شیوع ویروس در خانه مانده و ترجیح داده اند به خرید اینترنتی بپردازند.

خرید اینترنتی در زمان قرنطینه به افزایش ۴۰ درصدی فروش آمازون در سه ماهه دوم و رسیدن آن به ۸۸.۹ میلیارد دلار کمک کرد و این شرکت آمریکایی در سه ماهه منتهی به ژوئن درآمد خالص ۵.۲ میلیارد دلار را ثبت نمود.

رشد قیمت سهام آمازون کمک کرد بزوس ۶۵ ساله که هم اکنون ثروتمندترین مرد جهان است، در ۲۶ اوت بعد از رشد چشم گیر ارزش سهام فناوری در آمریکا شاهد عبور ثروت شخصی خود از مرز ۲۰۰ میلیارد دلار باشد و برمبنای شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، اولین شخصی بود که ثروتش از آستانه ۲۰۰ میلیارد دلار عبور کرد. ثروت شخصی وی روز دوشنبه ۱۸۴ میلیارد دلار بود که بالاتر از ثروت ۱۲۲ میلیارد دلاری بیل گیتس، موسس مایکروسافت و ثروت ۱۰۱ میلیارد دلاری مارک زاکربرگ، موسس فیسبوک بود.

آمازون از سال ۲۰۱۰ بیش از ۶۰۰ هزار شغل مستقیم در آمریکا به وجود آورده و بیش از ۳۵۰ میلیارد دلار در بیش از ۴۰ ایالت سرمایه گزاری نموده است که این شرکت را به یکی از بزرگترین کارفرمایان بخش خصوصی جهان مبدل می کند.

بر اساس گزارش مارکت واچ، این شرکت هفته گذشته اعلام نمود تا آخر سال ۲۰۲۰ هفت هزار شغل دائم در انگلیس به وجود می آورد و مجموع کارکنانش در این کشور را به بیش از ۴۰ هزار نفر می رسد.
1399/06/25
23:37:34
5.0 / 5
1477
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است