Sibex سیبکس
وزیر ارتباطات:

برنامه تحول دیجیتال پستی كشور اجرایی می شود

برنامه تحول دیجیتال پستی كشور اجرایی می شود به گزارش سیبكس وزیر ارتباطات اظهار داشت: برنامه تحول دیجیتال پستی كشور با هدف ارائه خدمات نوین در كشور اجرایی می شود.به گزارش سیبکس به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی عصر امروز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی پست که به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد اشاره کرد: برنامه تحول دیجیتال پستی کشور را با هدف ارتقا مدیریت عملیات، هوشمند سازی شبکه پستی و ارائه خدمات نوین برای مردم پیگیری می نماییم.
وی با اعلان اینکه از شروع سال ۹۶ تابحال ترافیک ارسال مرسولات پستی ۵ برابر شده است، اظهار داشت: قسمتی از این افزایش ترافیک در دوران شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاده است.
وی با اشاره به ضرورت راه اندازی مرکز تبادل پستی شیراز اظهار داشت: ترافیک مرسولات پستی الان ۲.۲ میلیون مرسوله است که باید به ۵ میلیون برسد.
وزیر ارتباطات با اعلان اینکه هدف گذاری برای درآمد شرکت ملی پست ایران تا آخر سال ۹۹، ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است، اضافه کرد: الان هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از این هدفگذاری محقق شده و باید تا آخر سال شرکت ملی پست ۴۰۰ میلیارد تومان افزایش درآمد داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در شرایط کرونا به سبب تحریم ها، مبادله بسته های پستی خارج با مشکلاتی مواجه گردید، افزود: این مشکلات با اقدامات صورت گرفته الان رفع شده است و با تفاهم نامه هایی که با سایر کشورها منعقد شده ترافیک پستی خارج از کشور سر و سامان پیدا کرده است.
به گزارش سیبکس به نقل از مهر، در این مراسم از زحمات حسین نعمتی مدیرعامل پیشین پست تقدیر گردید و رمضانعلی سبحانی فر رسما بعنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست معارفه شد.


منبع:

1399/06/03
13:38:03
5.0 / 5
1981
تگهای خبر: ارتباطات , خدمات , دیجیتال
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است