Sibex سیبکس
آمازون:

تیك تاك را از روی گوشی هایتان پاك كنید!

تیك تاك را از روی گوشی هایتان پاك كنید! سیبكس: همزمان با زمزمه های ممنوع شدن فعالیت تیك تاك در آمریكا، آمازون از كاركنانش خواست تا اپلیكیشن تیك تاك را پاك كنند.


به گزارش سیبکس به نقل از رویترز، بزرگ ترین خرده فروشی جهان از کارکنان خود خواسته است باتوجه به ریسک های امنیتی موجود، از امروز این اپلیکیشن را از گوشیهای خود حذف نمایند. آمازون اجازه اجرای اپلیکیشن تیک تاک روی گوشیهایی که به سرویس ایمیل این شرکت دسترسی دارند را نخواهد داد.
در هفته های اخیر اپلیکیشن تیک تاک با محدودیت های جدیدی روبه رو شده است: دولت هند در تصمیمی عجیب و بی سابقه فعالیت شمار زیادی از اپلیکیشن های چینی در این کشور را ممنوع اعلام نمود که در میان آنها نام تیک تاک و وی چت نیز دیده می شد. هم چنین با تصمیم مدیران تیک تاک، این اپلیکیشن کارهای خودرا بطور موقت در هنگ کنگ باتوجه به تصویب قانون جنجالی امنیت ملی هنگ کنگ به حال تعلیق درآورد.
قبل از این تصمیم شرکت آمازون، مایک پامپیو- وزیر خارجه آمریکا در یک نشست خبری گفته بود فعالیت تیک تاک در آمریکا احیانا ممنوع اعلام خواهد شد هر چند که قرار نیست چیزی تا قبل از تصمیم رئیس جمهور (ترامپ) اجرایی شود.
منبع:

1399/04/21
15:31:49
5.0 / 5
2227
تگهای خبر: آمریكا , اپل , اپلیكیشن , سرویس
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است