Sibex سیبکس

مشتركان شبكه 5G روی نردبان صعود!

مشتركان شبكه 5G روی نردبان صعود! سیبكس: شركت مخابراتی اریكسون اخیرا پیش بینی خود از تعداد مشتركان شبكه 5G تا سال 2025 میلادی را تحت تاثیر شیوع ویروس كرونا افزایش داده است.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، شرکت سوئدی اریکسون که از بزرگترین و معتبرترین اپراتورهای مخابراتی در جهان بشمار می رود و در سال های اخیر تلاش بسیاری برای توسعه زیرساخت های مربوط به راه اندازی نسل پنجم شبکه اینترنت همراه موسوم به شبکه 5G کرده است، اخیرا اعلام نموده است که تحت تاثیر شیوع گسترده و همه گیری ویروس کرونا که منجر به اعلام وضعیت اضطراری، قرنطینه، تعطیلی تمامی کسب و کارها و دورکاری کارکنان شرکت های مختلف در کشورهای مختلف جهان شد، تعداد مشترکان شبکه 5G تا سال ۲۰۲۵ میلادی به ۲.۸ میلیارد کاربر افزایش پیدا خواهدنمود.
این شرکت پیش تر برآورد و اعلام نموده بود که تا ۵ سال آینده تعداد مشترکان نسل پنجم اینترنت همراه، ۲.۶ میلیارد کاربر خواهد بود.
برمبنای خبری که در رویترز آمده است، پاتریک سروال، مدیر بخش بازاریابی راهبردی در شرکت اریکسون در این خصوص خاطرنشان کرده است: بخش تلکام و ارتباطات اینترنتی یکی از معدود صنایع و بازارهای جهان بشمار می رود که در بحران پاندمی کرونا با رشد و افزایش قابل توجهی روبرو شده است؛ به شکلی که پیش بینی می شود تعداد مشترکان شبکه 5G به سبب افزایش تقاضای کاربران برای بهره مندی از اینترنت پرسرعت به هنگام دورکاری، تا ۵ سال آینده از ۲.۶ میلیارد کاربر به ۲.۸ میلیارد کاربر افزایش پیدا خواهدنمود.
منبع:

1399/02/23
13:53:00
5.0 / 5
3010
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است