Sibex سیبکس

تغییرات جدید نرم افزار زوم برای مقابله با حملات هكری

تغییرات جدید نرم افزار زوم برای مقابله با حملات هكری سیبكس: طراحان نرم افزار ویدئوكنفرانس زوم قصد دارند قابلیت های امنیتی این نرم افزار را تقویت نمایند تا از حملات و مزاحمت های مكرر هكری جلوگیری نمایند.به گزارش سیبکس به نقل از انگجت، همزمان با افزایش حمله به نرم افزار زوم و ورود ناگهانی افراد مزاحم به داخل اتاق های مجازی گفتگو، طراحان این نرم افزار برای مقابله با این پدیده که به اصطلاح بمباران زومی یا zoombombing نام گرفته، دست به کار شده اند.
از همین رو، ادمین های اتاق ها اخیرا به گزینه از کار انداختن شناسه های شخصی افراد مزاحم و نیز امکانات بیشتر برای برنامه ریزی و آغاز نشست های مختلف دسترسی یافته اند.
اما از تاریخ نهم می یعنی سه روز دیگر تمامی حساب های کاربری که بخواهند وارد محیط یک نشست شوند باید از کلمه عبوری که ادمین در اختیار آنها می گذارد، استفاده کنند. همین طور ادمین از گزینه های بیشتری برای تنظیم سطح دسترسی سایر حضار یک نشست و نیز بررسی هویت و صلاحیت آنها برخوردار خواهد بود.
شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی میلیون ها کارمند و نیروی حرفه ای در سراسر جهان، استفاده از نرم افزار زوم را افزایش داده ولی مزاحمت های شدید در محیط این نرم افزار برای معلمان، دانش آموزان، صاحبان مشاغل و غیره خیلی از افراد را به سمت استفاده از نرم افزارهای رقیب مانند گوگل میت سوق داده است.


منبع:

1399/02/18
13:13:44
5.0 / 5
3033
تگهای خبر: كاربر , گوگل , نرم افزار , هكر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است