Sibex سیبکس

تمدید دوركاری كاركنان گوگل حداقل تا یك ماه دیگر!

تمدید دوركاری كاركنان گوگل حداقل تا یك ماه دیگر! سیبكس: شمار زیادی از پرسنل و كاركنان گوگل حداقل تا اول ژوئن در سر كار خود حضور نیافته و به دوركاری خود ادامه خواهند داد.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، ساندار پیچای مدیرعامل شرکت گوگل با ارسال ایمیلی به تمامی پرسنل و کارکنان تمامی شرکت های زیرمجموعه خود اطلاع داده که دفاتر و مراکز گوگل با عنایت به شرایط مختلف شیوع کرونا در شهرها و کشور های مختلف به صورت منطقه ای بازگشایی خواهد شد.
در این ایمیل همینطور اعلام شده است که تمامی کارمندانی که شغل، مسئولیت و فعالیت آنها نیازمند حضور فیزیکی در دفاتر و مراکز این شرکت نیست، ضرورتی ندارد که در سر کار خود حضور یابند و همچنان امکان فعالیت شان به صورت دورکاری از منزل تا حداقل اول ژوئن ۲۰۲۰ وجود خواهد داشت.
همزمان با شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا خیلی از دولت های جهان با بیان وضعیت اضطراری و قرنطینه، به وضع محدودیت های جدی و سخت گیرانه برای تردد شهروندان خود روی آوردند و از سویی دیگر با تعطیلی کارخانه ها مدارس و دانشگاه ها، خیلی از شرکت های مختلف هم از کارکنان خود درخواست نمودند که به صورت دورکاری و با استفاده از کامپیوتر های شخصی خود در منزل به کار و فعالیت شغلی خود ادامه دهند تا بدین ترتیب در قطع زنجیره انتقال انتشار این ویروس نقش مهمی را ایفا کنند.
طبق گزارش وبسایت سی نت، گوگل یکی از اولین شرکت های بزرگ جهان بود که از پرسنل خود درخواست نمود تا با عدم حضور خود در سرکار و ادامه دورکاری از خانه، مانع گسترش و انتقال بیشتر این بیماری کشنده شوند.
پیچای در ادامه ایمیل ارسالی خود این چنین نوشت: با این که ما از اولین شرکت های بودیم که بعد از شیوع کرونا امکان دورکاری کارمندان را فراهم کردیم، اما در مورد بازگشت آنها به دفاتر گوگل بسیار محتاطانه عمل خواهیم کرد؛ بگونه ای که برای تمامی مراکز مختلف خود در شهرها و کشورهای متعدد، دستور مشابهی را صادر نخواهیم کرد و بازگشت کارکنان با عنایت به شرایط، متفاوت خواهد بود.
منبع:

1399/02/11
21:04:16
5.0 / 5
3294
تگهای خبر: سایت , كامپیوتر , گوگل , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است