Sibex سیبکس
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان كرد

ثبت نام سیمكارت های مجانی باید آنلاین شود

ثبت نام سیمكارت های مجانی باید آنلاین شود به گزارش سیبكس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واكنس به انتشار تصاویر صف های طولانی و ازدحام مردم برای دریافت سیمكارت های رایگان، از اپراتورها خواست فرایند ثبت نام را به صورت آنلاین انجام داده و سیمكارت ها را با پست ارسال نمایند.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، امروز در فضای مجازی تصاویری از صف های مردم بدون رعایت فاصله مناسب جلوی دفاتر خدمات دولتی برای گرفتن سیمكارت انتشار یافته است؛ سرپرست خانوار برای ارسال پیامك جهت ثبت نام وام یك میلون تومانی باید سیم كارتی به نام خود داشته باشد. ازاین رو اپراتورها مبادرت به اهدای سیمكارت مجانی به سرپرست خانوارهای مشمول دریافت وام یك میلیون تومانی كردند.
البته اعلام گردید افراد برای دریافت این سیمكارت ها باید با رفتن به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز، سیمكارت اعتباری مجانی دریافت نمایند. اما محمدجواد آذری جهرمی پس از انتشار تصاویر صف های دریافت سیمكارت مجانی اپراتورها در شرایط كرونایی، با انتشار متنی خطاب به اپراتورها به این وضعیت واكنش نشان داد.
آذری جهرمی در توییتر نوشت: مردم نباید برای تهیه سیمكارت مجانی در این شرایط كرونا در دفاتر ارتباطی، صف بكشند. همین الان باید این فرایند متوقف شود. از مردم آنلاین ثبت نام نمایید و با پست سیمكارت را به منازل آنها برسانید. خدمت رسانی به مردم باید با دستورالعمل های وزارت بهداشت باشد.1399/01/31
21:58:27
5.0 / 5
2995
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است