Sibex سیبکس

انتقاد قربانی از صف های طولانی مردم برای ثبت نام وام یك میلیون تومانی

انتقاد قربانی از صف های طولانی مردم برای ثبت نام وام یك میلیون تومانی سیبكس: نایب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاكید بر ضرورت رعایت پروتكل های بهداشتی توسط مردم با شروع اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، از تشكیل صف هایی جهت ثبت نام وام یك میلون تومانی انتقاد نمود و آنرا نگران كننده دانست.


محمدحسین قربانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اجرای فاصله گذاری هوشمند اظهار داشت: دو ماه از بحران كرونا در كشور می گذرد، در این مدت شاهد همكاری مردم با مدیران اجرایی، دولت و وزارت بهداشت در اجرای پروتكل ها و حمایت همه جانبه بودیم كه جای قدردانی دارد اما امروز وارد فاز دیگری از قرنطینه شده ایم.
وی توضیح داد: در شرایط فعلی رعایت خیلی از اصول بهداشتی اولیه توسط عامه مردم و پروتكل های اعلامی توسط ستاد كرونا بسیار مهم است؛ اگر مردم رعایت نكنند همه زحمات تیم درمان و حاكمیت از بین خواهد رفت.
نایب رئیس كمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به بسته معیشتی دولت اظهار داشت: دولت با اتخاذ تدابیری به مردم یارانه معیشتی و وام یك میلیون تومانی داده و راه ثبت نام را سامانه پیامكی اعلام نموده است، اما امروز گزارشاتی از صف های طولانی بدون رعایت فاصله اجتماعی در باجه های پستی و پست بانك ها رسیده كه موجب نگرانی جدی شده است. انتظار می رود مردم طبق اعلام دولت و وزارت رفاه و سازمان برنامه به صورت غیرحضوری برای دریافت وام ثبت نام كنند چون بحث سلامت مردم است كه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد البته كه موضوع رفاه و معیشت مردم هم دارای اهمیت است.
قربانی در آخر تصریح كرد: كرونا ویروسی است كه برایش نژاد و جنسیت تفاوتی ندارد. اگر مردم رعایت نكنند جبران بحران به وجود آمده سخت خواهد بود؛ حالا ما وارد فازی شده ایم كه موفقیت در آن به رعایت نكات بهداشتی توسط مردم بستگی دارد.
به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا امروز در فضای مجازی تصاویری از صف های مردم بدون رعایت فاصله مناسب جلوی دفاتر خدمات دولتی برای گرفتن سیمكارت انتشار یافته است؛ سرپرست خانوار برای ارسال پیامك جهت ثبت نام وام یك میلون تومانی باید سیمكارت به نام خود داشته باشد.
منبع:

1399/01/30
16:20:39
5.0 / 5
2803
تگهای خبر: بانك , خدمات , فضای مجازی
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است