Sibex سیبکس

روسیه خواستار تشریك مساعی برای پیشگیری از بحران سایبری جهانی

روسیه خواستار تشریك مساعی برای پیشگیری از بحران سایبری جهانی به گزارش سیبكس نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در زمینه همكاریهای بین المللی امنیت سایبری تاكید كرد، جامعه بین المللی باید استانداردهای عملكرد در فضای سایبری را به منظور پیشگیری از یك بحران جهانی دیگر توسعه دهد.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، آندری كروتسكیخ، نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در زمینه همكاریهای بین المللی امنیت سایبری این اظهارات را در جریان یك گفت وگوی آنلاین تحت عنوان «امنیت اطلاعات و روند دیجیتالی كردن: بین توسعه و ترس» كه به میزبانی باشگاه مذاكرات بین المللی والدای برگزار شده بود، بیان كرد.
وی اظهار داشت: همه گیری ویروس كرونا نشان داد كه جهان باید از قبل خویش را برای مسائل جهانی آماده كند. كرونا به روشنی نشان داد كه ما باید قبل از وقوع بحران، به چاره هایی دست یابیم و دفعه بعد با بحران سایبری مواجه خواهیم شد.
این مقام ارشد روسی ضمن تاكید بر ضرورت ایجاد استانداردهای بین المللی عملكرد در فضای سایبری، اظهار داشت: جدای یك واژه شناسی و درك مشترك، ما باید در مورد استانداردهای امنیتی مشخص توافق نماییم.
كروتسكیخ اضافه كرد: امیدوارم كه بشر آن قدر عاقل باشد كه تلاشهای مشتركی دست كم برای دستیابی به راهكارهای اولیه در این حوزه انجام دهد.1399/01/22
13:14:58
5.0 / 5
3198
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است