Sibex سیبکس
به علت مراجعه زیاد؛

وب سایت كمك هزینه كرونای دولت استرالیا از كار افتاد

وب سایت كمك هزینه كرونای دولت استرالیا از كار افتاد به گزارش سیبكس وب سایتی كه دولت استرالیا برای تخصیص كمك هزینه به خانوارهای این كشور به دلیل شیوع گسترده ویروس كرونا راه اندازی كرده است، به دلیل هجوم كاربران از كار افتاد.به گزارش سیبكس به نقل از زددی نت، وب سایت مای گاو دولت استرالیا روز دوشنبه بامداد به دلیل رجوع میلیون ها استرالیایی از دسترس خارج شد. شهروندان این كشور باید اطلاعات خویش را در سایت مورد اشاره وارد كنند تا مشخص شود آیا مشمول دریافت كمك هزینه در روزهای شیوع كرونا هستند یا خیر.
دولت استرالیا یك بودجه ۱۸۹ میلیارد دلاری را برای كمك به مردم و كسب و كارهای تعطیل شده و صدمه دیده به دلیل شیوع كرونا در نظر گرفته، اما نحوه تخصیص آن بر اساس خوداظهاری در سایت «مای گاو» خواهد بود.
از روز دوشنبه تمامی كسب و كارهای غیرضروری در استرالیا به دلیل اجرای قوانین قرنطینه تعطیل شده اند و این امر خسارت سنگینی به اقتصاد استرالیا وارد كرده است.
قرار است به هر فرد شاغل كه مجبور به تعطیلی كسب و كار خود شده ۵۵۰ دلار پرداخت گردد. اما پیش از هر چیز این افراد باید شناسایی شوند كه این امر با از دسترس خارج شدن سایت مای گاو به تعویق افتاده است.

1399/01/05
23:37:59
5.0 / 5
3182
تگهای خبر: سایت , كاربر , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است