Sibex سیبکس

درخواست گوگل برای دوركاری ۱۰۰ هزار كارمند از خانه

درخواست گوگل برای دوركاری ۱۰۰ هزار كارمند از خانه به گزارش سیبكس گوگل در اقدامی برای جلوگیری از شیوع بیماری كووید ۱۹، از همه كارمندانش در منطقه آمریكای شمالی خواست وظایف شان را از خانه انجام دهند.به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، گوگل هم زمان با شیوع سریع ویروس كرونا، به همه كارمندان خود در آمریكای شمالی اعلام نمود حداقل تا ۱۰ آوریل در خانه بمانند. پیش از این گوگل به بعضی از دفاتر خود گزینه دوركاری از خانه را داده بود و در این دفاتر بازدیدكننده ای را نمی پذیرفت.

یك سخنگوی گوگل در ایمیلی به شبكه سی ان بی سی اعلام نمود: حالا همه دفاتر گوگل در آمریكای شمالی دوركاری از خانه را در صورت امكان سفارش می كنند. هدف ما كاهش حضور افراد در دفاتر است كه بنا به سفارش كارشناسان، امكان دارد روند انتشار ویروس كرونا را آهسته كرده و فشار بر منابع بهداشت و جامعه را كم كند.

بیش از ۱۰۰ هزار كارمند گوگل در منطقه آمریكای شمالی مستقر هستند.

محدودیتهای اخیر به دنبال بحرانی شدن انتشار كرونا در آمریكا روی داده است. تابحال ۴۲۰۰ نفر در سراسر جهان بر اثر مبتلا شدن به بیماری كووید ۱۹ جان خویش را از دست داده و حداقل ۱۱۸ هزار نفر مبتلا شده اند. گوگل روز دوشنبه ورود بازدیدكنندگان به دفاتر این شركت در نیویورك و منطقه سانفرانسیسكو را ممنوع كرد.

مدیران گوگل هفته گذشته در ایمیل هایی كه با هم رد و بدل كرده بودند به بحث درباره وخامت انتشار ویروس كرونا و تأثیر آن روی بیشتر از ۳۰۰ هزار كارمند این شركت پرداخته بودند كه نشان داده است آلفابت خویش را برای وخامت اوضاع آماده كرده بود.

بر اساس گزارش شبكه سی ان بی سی، گوگل روز سه شنبه یك صندوق كووید ۱۹ تشكیل داد كه به كارمندان موقت و فروشندگان گوگل در جهان در صورت بروز عوارض احتمالی ویروس كرونا و قرنطینه شدن و عدم امكان حضور آنها در محل كار، مرخصی با حقوق پرداخت خواهد نمود. این صندوق همینطور تعهد شركت برای پرداخت حقوق كارمندان ساعتی را كه با كاهش برنامه های كار روبرو می شوند، تحت پوشش قرار می دهد.

منبع:

1398/12/21
23:59:56
5.0 / 5
3614
تگهای خبر: آمریكا , گوگل , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است