Sibex سیبکس
با ایجاد اختلال در نمایه ها؛

دومین بروزرسانی ویندوز 10 كاربران را به دردسر انداخت

دومین بروزرسانی ویندوز 10 كاربران را به دردسر انداخت به گزارش سیبكس مایكروسافت اخیرا دومین به روزرسانی را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه نموده كه نصب آن سبب می شود نمایه های كاربران مخفی شده و از دسترس بیرون برود.به گزارش سیبكس به نقل از زددی نت، بررسی ها نشان داده است مشكلی در بسته به روزرسان KB۴۵۳۲۶۹۳ ویندوز ۱۰ وجود دارد كه بعد از نصب باعث مخفی شدن نمایه های كاربری افراد و داده های ذخیره شده از راه آنها می شود.
البته این مشكل بر روی برخی كامپیوتر های مجهز به ویندوز ۱۰ به وجود آمده و همین مسئله باعث اعتراض های شدید كاربران در شبكه های اجتماعی شده است.
كاربران می گویند پس از به روزرسانی ویندوز ۱۰، نمایه كاربری پیش فرض آن به نمایش درمی آید و تمامی اطلاعات قبلی مانند برنامه های نصب شده، كاغذ دیواری های دسكتاپ، فایل های دسكتاپ، داده های بارگذاری شده و غیره از دسترس خارج می شوند.
بررسی های مؤسسه امنیتی بلیپینگ كامپیوتر نشان داده است اطلاعاتی كه بدین ترتیب غیرقابل دسترس می شوند تنها در كامپیوتر مخفی شده اند و با پاك كردن بسته دردسرساز به روزرسان از مسیر Windows Update>> View update history>> Uninstall updates و كلیك راست بر روی KB۴۵۳۲۶۹۳ برای پاك كردن این بسته، مشكل برطرف می شود.

1398/11/27
14:50:56
5.0 / 5
4392
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است