Sibex سیبکس

برنامه های گوگل برای كاهش اعتیاد به موبایل

برنامه های گوگل برای كاهش اعتیاد به موبایل سیبكس: گوگل چند برنامه جدید عرضه نموده كه كاربران می توانند از آنها برای كاهش اعتیاد به گوشی استفاده كنند.به گزارش سیبكس به نقل از انگجت، گوگل این دفعه برای وادار كردن كاربران به كاهش استفاده از گوشیهای هوشمند به تاكتیك جدیدی روی آورده كه عبارت است از شرمنده كردن افراد به سبب كاربرد زیاد گوشی و احساس حس شرمندگی در آنها.
گوگل در همین راستا سه برنامه تجربی جدید به اسامی اكتیویتی بابلز، انولوپ و اسكرین استاپ واچ عرضه نموده كه هر سه برنامه آماری را در مورد استفاده زیاد افراد از گوشی هوشمند ارائه می دهند و از این طریق وی را شرمنده می كنند تا به هر نحو ممكن به كارگیری تلفن همراه را كمتر كند.
برنامه انولوپ از شما می خواهد تا از گوشی خود تنها برای برقراری تماس استفاده كنید و بطور مرتب آمار شرم آور وقت تلف كردن با تلفن همراه را متذكر می شود. این برنامه تنها با گوشی پیكسل ۳ ای سازگاری دارد.
اكتیویتی بابلز با ایجاد حباب هایی بر روی نمایشگر گوشی در زمان كوشش برای باز كردن قفل گوشی می كوشد افراد را شرمنده كند و با هر بار قفل گشایی از گوشی حباب ها بزرگ تر شده و مدت طولانی تری بر روی صفحه ظاهر می شوند. اسكرین استاپ واچ هم بیشتر بر روی ارائه آمار جزئی استفاده از گوشی متمركز می شود.


منبع:

1398/11/04
16:06:30
5.0 / 5
4691
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است