Sibex سیبکس
با وجود گمراه كردن كاربران؛

اپراتورهای تلفن همراه متخلف آمریكایی جریمه نشدند

اپراتورهای تلفن همراه متخلف آمریكایی جریمه نشدند سیبكس: كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا از جریمه كردن برخی اپراتورهای مهم تلفن همراه در این كشور باوجود دروغگویی در مورد میزان پوشش مخابراتی خودداری كرد.به گزارش سیبكس به نقل از ورج، كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا وریزون، تی – موبایل و یو اس سلولار را كه در مورد میزان پوشش شبكه نسل چهارم خود در نواحی روستایی این كشور اغراق كرده بودند، را جریمه نكرد.
كمیسیون مورد اشاره در شرایطی كه از تخلف اپراتورهای مورد اشاره مطمئن شده بود، ولی حاضر نشد آنها را جریمه كند. بررسی های انجام شده در بعضی نقاط روستایی در آمریكا نشان داد كه تنها در ۶۲.۳ درصد از موارد آزمایش سرعت بارگذاری داده، این سرعت با آنچه كه تبلیغ شده برابر است.
همچنین در ۳۸ درصد از موارد انجام آزمایش بر روی شبكه سو اس سلولار پوشش نسل چهارم بطور كلی وجود نداشته است. این رقم در مورد تی – موبایل و وریزون به ترتیب ۲۱.۳ و ۱۶.۲ درصد بوده است.
كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا در اطلاعیه ای كه دراین زمینه صادر كرده ضمن اظهار تاسف از گمراه كردن كاربران توسط اپراتورها ترجیح داده به آگهی به آنها اكتفا كند و خواهان تهیه نقشه ای دقیق از میزان پوشش خدمات نسل چهارم در نقاط روستایی و دورافتاده امریكا شد.
این كمیسیون در بیانیه خود به سه اپراتور مذكور آگهی داده كه هر چه سریع تر باید پوشش خدمات نسل چهارم خودرا ارتقا دهند و وعده هایشان را عملی كنند.

1398/09/17
14:01:51
5.0 / 5
4383
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است