Sibex سیبکس

قابلیت تصویر در تصویر ویدئویی به فایرفاكس افزوده شد

قابلیت تصویر در تصویر ویدئویی به فایرفاكس افزوده شد سیبكس: فایرفاكس قابلیت نمایش تصویر در تصویر فایل های ویدئویی را به نسخه ویندوزی مرورگر اینترنتی خود افزوده است.به گزارش سیبكس به نقل از انگجت، یكی از اشكالات جدی در زمان استفاده از مرورگرهای اینترنتی مربوط به نمایش مستقل فایل های ویدئویی در آنهاست. این كار در خیلی از مواقع دشوار است و در اجرای برنامه های نرم افزاری دیگر اختلال به وجود می آورد. اما در نسخه جدید فایرفاكس این نقص برطرف شده است.
شركت موزیلا قابلیت تصویر در تصویر را به نسخه ویندوزی مرورگر فایرفاكس اضافه كرده كه مشاهده ویدئو را در این مرورگر به صورت مستقل و آزادانه ممكن می كند و اجازه نمی دهد تا زبانه ها یا پنجره های دیگر روند مشاهده ویدئو را مختل كنند.
این قابلیت با حركت دادن نشانگر بر روی ویدئو و انتخاب گزینه تصویر در تصویر یا Picture-in-Picture در دسترس قرار می گیرد. با كلیك بر روی این گزینه، ویدئو در پلیر دیگری باز می شود و می توانید آنرا در هر بخش از صفحه قرار داده و مشاهده كنید.
موزیلا وعده داده كه در آینده این خدمات را در نسخه های مك و لینوكس فایرفاكس نیز ارائه می دهد. این نسخه ها در ماه ژانویه در دسترس خواهند بود.

1398/09/14
13:15:46
5.0 / 5
4746
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است