Sibex سیبکس
با اعلام مهاجرت چندمیلیونی كاربران تلگرام به پیام رسان های داخلی

خرم آبادی: جلوگیری از فعالیت تلگرام باعث رونق اقتصادی كشور شده است

خرم آبادی: جلوگیری از فعالیت تلگرام باعث رونق اقتصادی كشور شده است سیبكس: دبیر كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطلبی را در كانال شخصی اش در پیام رسان داخلی «سروش» پیرامون فیلتر تلگرام نوشت.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا متن یادداشت عبدالصمد خرم آبادی به شرح زیر است:
"بررسی های به عمل آمده حاكی می باشد باوجود تبلیغات پرحجم برای استفاده از فیلترشكن برای دسترسی به تلگرام، فعالیت تلگرام در فضای مجازی كشور بیش از ۹۰ درصد كاهش داشته است. خوشبختانه تا كنون چند میلیون از كاربران تلگرام به پیام رسانهای داخلی مهاجرت كرده اند.
طی مدت كوتاهی كه تلگرام فیلتر شده است پیام رسان های اجتماعی بومی مشابه آن مانند "سروش"، "بله"، "آی گپ' و، "گپ" رشد كمی و كیفی فوق العاده ای داشته اند.
اگر وزارت ارتباطات در اجرای وظایف خود برخی دیگر از موانع موجود بر سر راه پیام رسانهای داخلی را بر دارد آن ها بزودی قله های موفقیت را فتح و كشور را از وابستگی به بیگانگان در این حوزه نجات خواهند داد.
سرمایه گذاران و مدیران پیام رسان های بومی وقتی كه استقبال بی نظیر مردم را باور كردند علاوه بر استفاده بیشتر از متخصصان و به كارگیری سرمایه های انسانی سرمایه گذاری مالی قابل توجهی را در فضای مجازی انجام داده و سرورها و تجهیزات فنی زیادی را خریداری و نصب كرده اند ولی تا كارشان به نتیجه برسد نیازمند حمایت جدی دولت هستند.
آقای مهندس آذری جهرمی در مناظره تلویزیونی كه پیش از وزیر شدنشان با بنده داشتند، اذعان نمودند مهاجرت مردم به پیام رسان های داخلی می تواند سه هزار میلیارد تومان درآمد برای بخش داخلی به دنبال داشته باشد.
بنده معتقدم درآمد اقتصادی ناشی از رونق پیام رسان های بومی برای كشور دهها هزار میلیارد تومان است. با بیرون راندن دشمن از قسمتی از فضای مجازی كشور اندك اندك اقتصاد مقاومتی در این فضا در حال شكل گرفتن است.
عده ای با دادن وعده دائمی نبودن فیلتر تلگرام رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی در فضای مجازی و تحقق اقتصاد مقاومتی در این فضا را كند می كنند.
جلوگیری از فعالیت تلگرام علاوه بر اینكه موجبات رونق اقتصادی كشور و ممانعت از جاسوسی اطلاعاتی دشمنان را فراهم نموده، نقشه و برنامه چند ساله آنها برای برهم زدن نظم و امنیت كشور و استمرار تهاجم فرهنگی را نقش بر آب كرده است. "1396/10/23
23:24:01
5.0 / 5
4687
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است