Sibex سیبکس

خدمات اینترنتی همراه اول در یك ستاره مربع متمركز شد

خدمات اینترنتی همراه اول در یك ستاره مربع متمركز شد سیبكس: در حالیكه قبل از این، از كدهای USSD متفاوتی برای خدمات اینترنتی همراه اول استفاده می شد، به قول مدیركل ارتباطات همراه اول، از امروز این خدمات در كد ستاره ۱۰۰ مربع متمركز می شوند.


شاهین آرپناهی در گفتگو با ایسنا، درباره ی استفاده از كدهای متفاوت USSD برای عرضه خدمات اینترنتی توضیح داد: قبل از این یك سری سرویس های اینترنتی را روی كدهای متفاوت USSD عرضه می كردیم. برای مثال اینترنت همراهی با شماره گیری كد محدوده ۱۰۰۰ اتفاق می افتاد، بسته های معمولی روی محدوده ۱۰۰ عرضه می شد و برخی دیگر از سرویس ها روی ستاره ۱۰ عرضه می شد.
وی با اشاره به متمركز شدن خدمات اینترنتی در یك كد USSD، اظهار داشت: ما معماری كدهای USSD همراه را تغییر دادیم و از امروز، یكشنبه، خدمات اینترنتی به شكل متمركز روی ستاره ۱۰۰ مربع قرار می گیرد و همه مشتركان می توانند با شماره گیری ستاره ۱۰۰ مربع، این خدمات را دریافت نمایند. این خدمات از فعال و غیرفعال كردن سرویس اینترنت تا خرید بسته های مختلف مدت دار، مشاهده میزان مصرف و بسته رزرو و تمامی سرویس هایی كه روی اینترنت عرضه می شود را دربرمی گیرد.
به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، كدهای ussd كدهایی است كه با * شروع و با # تمام می شوند. با استفاده از این كدها، كاربر به راحتی و در فضایی ساده می تواند فعالیت هایی از قبیل انتقال وجه، اعلام موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبوض و خدمات اینترنتی را انجام دهد. كدهای ussd بدون استفاده از هیچ نرم افزاری روی گوشی تلفن همراه، ارتباط با اپراتور و بانك را با گرفتن چند عدد فراهم نموده اند.
منبع:

1398/02/22
13:49:50
5.0 / 5
4355
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است